Zamknij

Lepiej nie czekaj! Biedronka rzuca rarytas w atrakcyjnych cenach

11:01, 09.11.2017 | Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

11 listopada przypada dzień św. Marcina, kiedy na polskich stołach pojawiają się gęsina oraz rogale świętomarcińskie. Te tradycyjne produkty są już dostępne w sklepach Biedronka. 

Oryginalne rogale świętomarcińskie są oferowane w cenie 5,99 zł za sztukę, a z kartą „Moja Biedronka” i przy zakupie większej ich liczby w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach - odpowiednio 4,49 zł/szt. przy zakupie 2 rogali oraz 3,49 zł/szt. przy zakupie 3 rogali. Sieć proponuje także gęś owsianą w cenie 26,90 zł/kg.  

 - Tradycyjne rogale świętomarcińskie wypiekane są według oryginalnej XIX-wiecznej receptury. Robi się je z ciasta półfrancuskiego, wypełnia nadzieniem z białego maku z dodatkiem orzechów, rodzynek i migdałów. Rogale świętomarcińskie dostępne w Biedronce przygotowywane są zgodnie z tym przepisem, co potwierdza znak Europejskiej Marki Produktu Regionalnego przez piekarnie z Wielkopolski: Fawor Spółdzielnia Piekarsko – Ciastkarska oraz Piekarnia Piotr Gwódź – czytamy w komunikacie prasowym przesłanym przez biuro prasowe Jeronimo Martins Polska. 

Na św. Marcina klienci sieci będą także mogli kupić gęś owsianą, pochodzącą z wyselekcjonowanych polskich hodowli. To wyjątkowy rarytas, gdyż gęś owsiana hodowana jest według ściśle określonych zasad. 

- W pierwszym okresie karmi się ją niemal wyłącznie paszami zielonymi, a przez trzy ostatnie tygodnie tylko owsem, co wpływa na wyjątkowy smak mięsa. Mięso gęsi znakomicie nadaje się do pieczenia, duszenia i smażenia, a jej wyjątkowy smak można podkreślić nacierając ją przyprawami i marynując przynajmniej kilka godzin. Potrawy z gęsi są soczyste i aromatyczne – czytamy dalej

Szczegółowe informacje dotyczące oferty, cen, dostępności oraz limitów zakupowych znajdują się na stronie internetowej www.biedronka.pl.

(Informacja prasowa)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

NierozumiemNierozumiem

4 2

Nieźle Wam ta Biedronka płaci, że już kolejny artykuł o niej piszecie... 09:58, 10.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lipalipa

2 1

byłam, kupione 10:16, 10.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone