REKLAMA

Firma z Torunia jedzie podbijać Niemcy. To kolejny krok naprzód

17:00, 11.05.2017 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Na targach zostanie zaprezentowana nowa kolekcja Fot. Nadesłana

16 maja rozpoczną się najważniejsze targi dla branży meblarskiej i wykończenia wnętrz – Interzum 2017. Przez cztery dni, ponad 1600 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje nowatorskie projekty w niemieckiej Kolonii. Jednym z reprezentantów polskiego rynku będzie firma Gamet - lider w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. 

Międzynarodowe Targi Poddostawców dla Przemysłu Meblowego oraz Elementów Wykończenia Wnętrz Interzum, które odbywają się w Niemczech, organizowane są cyklicznie, co dwa lata. Największe tego typu wydarzenie w branży meblarskiej, podczas każdej edycji przyciąga blisko 60 000 odwiedzających, z ponad 100 krajów. Targi Interzum słyną z prezentacji nowych trendów i innowacyjnych rozwiązań, które będą w przyszłości wdrażane do produkcji mebli. Od lat są źródłem inspiracji dla twórców produktów, projektantów i architektów. 

[ZT]10259[/ZT]

Tegoroczna edycja Interzum będzie podzielona na następujące zakresy tematyczne: „Materials & Nature” - gdzie prezentowane będą materiały wykorzystywane do nowoczesnego wzornictwa mebli, „Function & Components” - dedykowane przedsiębiorstwom zajmującym się rozwojem nowych koncepcji oświetlenia, a także posiadające w swojej ofercie półfabrykaty do produkcji mebli, okucia, zamki i akcesoria oraz „Textiles & Machinery” - poświęcone materiałom tapicerskim, obiciowym i skórze.

- Wierzymy, że i tym razem zyskają one uznanie wśród tak opiniotwórczego środowiska – mówi Zbigniew Drzewiński, dyrektor sprzedaży i marketingu w Gamet. - Cieszymy się, że dzięki uczestnictwu w targach Interzum ponownie mamy szansę współtworzyć wartościowe projekty w obszarze designu użytkowego.

Na tak ważnym dla branży wydarzeniu nie mogło zabraknąć lidera produkcji w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych - firmy Gamet. Polski producent niejednokrotnie już prezentował w Kolonii polskie wzornictwo: różnorodne wieszaki i uchwyty. Targi Interzum sprzyjają odkrywczym premierom, dlatego na tę okazję firma przygotowała unikalne kolekcje, z jak dotąd nieprezentowanego asortymentu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017