REKLAMA

Szefowa Google for Work przyjeżdża do Torunia! Tego jeszcze nie było

11:03, 11.05.2017 | Michał Malinowski, Informacja prasowa
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Screen ze strony internetowej

„Firma przyszłości” to wydarzenie zorganizowane z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie internetu stoją przed małymi i średnimi biznesami, niezależnie od branży i skali działania. 

„Firma przyszłości”  to nowa inicjatywa toruńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu, która od 1989 r. wspiera lokalny biznes, tworząc przestrzeń networkingową, organizując szkolenia, angażując się we współpracę między sektorami i reprezentując interesy toruńskich przedsiębiorców, a także pomagając w najprostszych codziennych kwestiach, jak znalezienie stażystów, użyczenie przestrzeni na negocjacje biznesowe czy organizację grupy zakupowej.

[ZT]9334[/ZT]

Gośćmi konferencji będą cenieni eksperci i praktycy, m.in. szefowa Google for Work Magdalena Dziewguć, jeden z 50 najbardziej kreatywnych Polaków w biznesie - Arek Skuza, eksperci w zakresie eksportu (Janetta Sałek), restrukturyzacji (Arkadiusz Krężel), marketingu internetowego i public relations (Janusz Kamiński, Grzegorz Zajączkowski, Justyna Hoppe, Dominik Pokornowski ).

Nie zabraknie również specjalistów od inwestycji i innowacji. To: Rafał Kołodziej, dr Michał Buszko, Bożena Lublińska-Kasprzak oraz myślenia wizualnego i mentoringu (Andrzej Chalecki), a także prezesi i członkowie zarządów największych lokalnych firm (Tomasz Józefacki - Neuca, Dariusz Polak - Henkel, Maciej Jóźwicki - Marwit).

W programie znajdą się nie tylko wykłady, dotyczące m.in. megatrendów technologicznych i finansowych i ich znaczenia w biznesie oraz globalizacji eksportu, ale także niezwykle praktyczne warsztaty. W ramach panelu warsztatowego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zbudować strategię komunikacji swojej firmy, korzystając z narzędzi digital marketingu, mediów społecznościowych i innowacyjnych metodologii biznesowych, a także zdobędą wiedzę na temat trendów ekonomicznych, które mają znaczenie przy tzw. futures thinking, czyli projektowaniu przyszłości firmy.

Konferencja odbędzie się 6 czerwca w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu w godzinach 9:00:18:00. Rejestrować można się poprzez stronę firmaprzyszlosci.com.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017