REKLAMA

Meble FORTE taniej o wartość podatku VAT

00:00, 08.05.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Tak się prezentują meble FORTE z kolekcji SNOW

Od 5 do 16 maja 2017 r. wszystkich klientów salonów FORTE czeka wyjątkowa promocja. Będą mogli kupić wybrane meble taniej o wartość podatku VAT.

To kolejna promocja w salonach FORTE z okazji 25-lecia istnienia Fabryk Mebli FORTE. Z zakupów tańszych o wartość podatku VAT będzie można skorzystać tylko raz w roku, przez 11 dni, od 5 do 16 maja 2017 r. Warto zwrócić uwagę w tych dniach na trzy wyjątkowe kolekcje znajdujące się w ofercie FORTE: SNOW, COLORS i BELLEVUE.

Pierwsza z nich składa się z 36 elementów. To połączenie klasyki, aranżacyjnej swobody i funkcjonalności. SNOW jest uosobieniem praktyczności i uniwersalności. Sprawdzi się doskonale w różnych pomieszczeniach: zarówno w pokoju dziennym, jadalni, a nawet pokoju młodzieżowym. Wyróżnikiem tej kolekcji są charakterystyczne, śnieżnobiałe fronty, które idealnie łączą się z dodatkami i ozdobami.

COLORS - to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia, motywuje zarówno do nauki, jak i zabawy. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy.

Nastrojowe oświetlenie u wezgłowia łóżka, tapicerowane siedzisko, subtelna gra kontrastów – to sypialnia BELLEVUE. Zestawienie ze sobą dwóch odcieni dębu, sprawia, że klasyka spotyka się tu ze swego rodzaju nieszablonowością, tworząc wnętrze o danym klimacie i stając się wyróżnikiem naszego domu.

Te trzy kolekcje to dopiero zapowiedź oferty Forte. Z pełną gamą mebli w aktualnej promocji mogą się Państwo zapoznać w toruńskim salonie meblowym Forte przy ul. Lelewela 33. (Galeria Wnętrz AMC – pierwsze piętro).

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017