REKLAMA

"Mama może wszystko!" Mają ofertę dla młodych mam

10:00, 20.03.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Toruńskie spotkanie dla młodych mam zaplanowano 29 marca, fot. depositphotos

Masz małe dziecko? Nie pracujesz, ale chcesz wkrótce wrócić na rynek pracy? To spotkanie w urzędzie marszałkowskim jest dla Ciebie.

Rozpoczął się cykl spotkań informacyjnych pod hasłem "Mama może wszystko!". Prowadzą je punkty informacyjne funduszy europejskich, które podlegają pod urząd marszałkowskim. Chodzi o przedstawienie form wsparcia z funduszy unijnych dla młodych mam.

- Głównie skupimy się na omówieniu zasad dofinansowania na żłobki lub nianie, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie na rynek pracy - zapowiadają organizatorzy. - Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy dzieci do lat 3, które obecnie nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie planują powrót do pracy.

Toruńskie spotkanie zostało zaplanowane 29 marca (środa) od godz. 9.30 do 13 w urzędzie marszałkowskim przy pl. Teatralnym 2. Jak się zapisać? Najłatwiej zrobić to przez telefon, dzwoniąc na: 56 62 18 486.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017