REKLAMA

Trzy linie pojadą objazdami. Dwie zostaną zawieszone. Dlaczego?

13:00, 19.03.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Uwaga, pasażerowie tramwaje będą jeździć objazdem lub wypadną z rozkładu, fot. Tomasz Berent

Pasażerów linii tramwajowych - zwłaszcza tych, którzy jeżdżą nimi w zachodniej części miasta - czeka sporo utrudnień w najbliższych dniach. Wszystko przez roboty torowo-drogowe.

W poniedziałek rozpoczną się roboty torowo-drogowe na pl. Niepodległości. Prace będą prowadzone na wysokości Osiedla Młodych aż do piątku. Tak samo długo potrwają utrudnienia w komunikacji tramwajowej.

- Zostanie wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii nr 1, 1N, 2 i 4 na odcinku od Czerwonej Drogi do Sienkiewicza - zapowiada Piotr Reich, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu.

Tramwaje kursować będą objazdami: linia nr 1 i 1N w obu kierunkach Wałami gen. Sikorskiego, al. św. Jana Pawła II, Bydgoską, Sienkiewicza (powrót ul. Broniewskiego i Reja), linia nr 2 w obu kierunkach al. Solidarności, Wałami gen. Sikorskiego, al. św. Jana Pawła II, Bydgoską, Sienkiewicza (powrót ul. Broniewskiego i Reja), linia nr 3 i 4 zostaje zawieszona, linia nr 5 kursuje bez zmian. Rozkłady jazdy tramwajowej "jedynki" i "dwójki" na czas objazdu będą zmienione.

Pasażerowie korzystający z biletu miesięcznego na linie tramwajowe na odcinku od Kraszewskiego do Odrodzenia lub pl. Rapackiego mogą korzystać z autobusów linii nr 11, 15, 28, 32 i 36. Rozkłady jazdy znajdziecie na stronie: www.torun.pl.

Żródło: Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

metal-owemetal-owe

0 0

Przyznam, że mi osobiście bardziej pasuje zmieniona trasa jedynki. Szkoda, że tylko do piątku tak będzie. 20:56, 24.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017