Zamknij
REKLAMA

Tragedia w Toruniu przy ul. Kraińskiej, nie żyje mężczyzna. Na jego ciele...!

11:12, 12.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj

Tragedia w Toruniu przy ul. Kraińskiej, nie żyje mężczyzna. Na jego ciele...!

We wtorek wieczorem w altance przy ul. Kraińskiej świadkowie odnaleźli zwłoki 61-latka. Ślady na jego ciele wskazują, że mógł paść ofiarą przestępstwa. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 46-latka.

We wtorek wieczorem dyżurny toruńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zwłokach mężczyzny, odnalezionych w jednej z altanek przy ul. Kraińskiej. Denata odnaleźli znajomi, którzy zawiadomili o tym fakcie policję. Na ciele mężczyzny ujawniono rany, które mogą świadczyć o tym, że padł on ofiarą przestępstwa. Na miejscu pracowali kryminalni pod nadzorem prokuratora.

[WIDEO]1247[/WIDEO]

Policjanci ustalili, że denatem jest 61-letni mężczyzna. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 46-latka, który pomieszkiwał w altance, gdzie odnaleziono zwłoki. Sekcja zwłok potwierdziła, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Teraz kryminalni wyjaśniają udział zatrzymanego 46-latka w tym zdarzeniu. O tym czy i jakiej treści usłyszy zarzuty będzie decydował prokurator. Okoliczności sprawy wskazują, że możliwym jest przyjęcie kwalifikacji prawnej mówiącej o zabójstwie. Może za to grozić nawet dożywocie.

[ALERT]1568279886926[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone