Zamknij
REKLAMA

Toruń: wielkie atrakcje już w najbliższą niedzielę w ogrodzie zoobotanicznym

08:00, 12.06.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Agnieszka Bielecka

Toruń: wielkie atrakcje już w najbliższą niedzielę w ogrodzie zoobotanicznym

W dniu 16 czerwca, o godz. 12:00, na terenie ogrodu zoobotanicznego w Toruniu, odbędzie się festyn rodzinny „Na tropie Indian”, który poprowadzą Indianie z Żuromina.  

Program imprezy obejmuje m.in. rozstawienie wioski indiańskiej oraz zwiedzanie tipi, gdzie w jednym z nich będzie można zapoznać się z rekwizytami i strojami indiańskimi. Najmłodsi ponadto będą mogli uczestniczyć w nauce strzelania z łuku oraz zostać przyjętymi do „młodych wojowników” indiańskiego plemienia. 

Uczestnicy festynu będą mieli możliwość wzięcia udziału  w warsztatach tworzenia biżuterii indiańskiej oraz skorzystania z bloku zabaw i gier, a w nim: wyścigi bizonich kopyt, rzut indiańskimi lotkami, rzut na rogi bizona, łapanie węży, wyścig gąsienic, polowanie na cukierki, monidło czy płukanie złota.

Na festynie nie zabraknie również stoisk z rękodziełem oraz słodkimi przysmakami przygotowanymi przez regionalne Koła Gospodyń Wiejskich. Impreza współfinansowana z Europejskiego Fundusz Społecznego, w ramach grantu LGD "Dla Miasta Torunia" pn.: "Hortiterapia - terapia ogrodem dla osób niepełnosprawnych intelektualnie".

Festyn jest dodatkową atrakcją – obowiązuje bilet wstępu do ogrodu.

[ALERT]1560245016762[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone