Zamknij
REKLAMA

Toruń: wstrzymany ruch tramwajów. Wszystko przez awarię kabla

17:00, 15.05.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Toruń: wstrzymany ruch tramwajów. Wszystko przez awarię kabla 

Z powodu konieczności wykonania awaryjnej naprawy kabla wysokiego napięcia przez Energa-Operator na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej-Curie i Wschodniej, w nocy z 15 na 16 maja 2019 r. (środa/czwartek) wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii nocnej 3N.
 
Na całej trasie uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa. Autobusy zatrzymywać się będą na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych. Przystanek "Dworzec Wschodni" w kierunku pętli "Wschodnia" zlokalizowany zostanie na ul. Żółkiewskiego.

[ALERT]1557920762345[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone