Zamknij
REKLAMA

Toruń: Jakub Hartwich wygrywa w plebiscycie na Człowieka Roku!

15:00, 15.05.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Toruń: Jakub Hartwich wygrywa w plebiscycie na Człowieka Roku!

Toruński działacz i radny Jakub Hartwich został nagrodzony przez Gazetę Wyborczą tytułem Człowieka Roku 2018 w kategorii O godne życie. Wraz  z samorządowcem nagrodzona została jego matka, Iwona.

Gala rozdania nagród Gazety Wyborczej została połączona ze świętowaniem przez ten tytuł 30-lecia powstania. Nagroda gazety to wyróżnienie za zorganizowany w ubiegłym roku strajk osób niepełnosprawnych. Hartwichowie wraz innymi laureatami, Adrianem Glinką i Anną Glinką byli twarzami tego protestu. Przypomnijmy, że Jakub Hartwich został wybrany do Rady Miasta Torunia na radnego. 

Aktualnie zarówno Iwona Hartwich jak i jej syn szykują się do kolejnego protestu osób niepełnosprawnych. Ten zaplanowano na 26 maja, w dzień wyborów do Europarlamentu.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

wielguswielgus

14 7

a co na to pani Szojringowa, że jej aktualny szef Biedroń zatajał pedofilię w słupskim UM? cyt.;


W związku z oszczerstwami Sławomira Neumanna i Zbigniewa Konwińskiego, Wiosna złoży pozew w trybie wyborczym - przekazała Sylwia Spurek. Posłowie PO-KO zarzucili Robertowi Biedroniowi, że jako prezydent Słupska w sprawie domniemanego pedofila zachował się, jak w filmie "Nie mów nikomu".
Chodzi o sprawę instruktora tańca Pawła K., którego prokuratura oskarża o dziewięć przestępstw, w tym pięć o charakterze seksualnym na szkodę czterech małoletnich uczestniczek prowadzonego przez niego kursu tańca w Słupskim Ośrodku Kultury.

Lider Wiosny zapewniał w poniedziałek w "Kropce nad i", że jako ówczesny prezydent Słupska podjął w tej sprawie "bardzo ważne decyzje", m.in. natychmiast złożył doniesienie do prokuratury. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Słupsku Paweł Wnuk przekazał jednak we wtorek, że z Urzędu Miejskiego w Słupsku nie wpłynęło do niej zawiadomienie w tej sprawie.
17:15, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kajotekkajotek

21 7

jak widzę Panią Szojring to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają. 19:17, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dltdlt

13 7

"Gówno prawda" nagradza za polityczny protest. :)

21:28, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

17 7

Wiadomo kogo nagradza gazeta wybiórcza. Jesteście siebie warci. 21:59, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

antysemitaantysemita

7 0

O wyborczej pisać tylko dobrze bo inaczej zostaniesz antysemitą. Jaka gazeta taka nagroda 14:29, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MTBMTB

6 0

Gazeta żydowska, zgodnie ze słowami Pani Engelkig :) 14:30, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

4 1

SZMATA ZAŁGANA JAKI KONKURS TAKI ZWYCIĘZCA .Ponadto jak nisko trzeba opaść jak szlezwik holstein i inne zboczone żeby się lansować się na niepełnosprawnym. 15:08, 16.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DotiDoti

1 0

?więte słowa. 01:02, 17.05.2019


pracapraca

2 0

Pan Hartwich jest radnym, inteligentnym człowiekiem więc co stoi na przeszkodzie aby normalnie pracował zamiast zjadać "frukty" na które ciężko pracują inni no chyba, że opłacać go będzie koszerna gazeta Pani Engelkig. 07:57, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pamiętliwypamiętliwy

2 0

Ta cwaniara, to ma tupet! Dno, hipokryzja, draństwo. Rzekoma obrończyni ofiar pedofili pani poseł Szojring zagłosowała wczoraj przeciw zaostrzeniu kar za pedofilę. Krzykacze niby broniący ofiar; Myrcha, Lenz iinni z pelo chcieli zerwać glosowanie i opuścili salę sejmową, aby nie było qorum. Przypominam o lajdackim zachowaniu, biciu tylko piany. Pani szojring od lat optująca o zabijaniu dzieci poczętrych u których wykryto wady od zawsze była za ich abortowaniu, aby za chwilę ....UJĄĆ się za osobami niepełnosprawnymi w sejmowym proteście. Ta pokracznie moralna pani jest dla mnie modelowym dowodem chorego umysłu!, mentalnie na poziomie alfonsa!, zrobi, powie, raczej wykrzyczy wszystko, aby ubić swój interes. Biedroń ukrywający pedofilę swego podwla) Seweryn Blumsztajn. I odpowiada - Wszyscy są równi wobec prawa, ale niektórym Pan Bóg dał niezwykły talent i wolę. Oraz jeszcze dodaje - Nie usprawiedliwiam tego, co zrobił Polański. Apeluję tylko o pokorę wobec wielkiego talentu. To dar, wobec którego jesteśmy bezradni w naszych sądach moralnych. Biedroń ukrywający, tuszujący pedofilę w słupskim urzędzie miasta krzyczy o pedofilii! Szojringowa domagajaca się mordowania-aborcji dzieci poczętych z podejrzeniem wad staje się raptem obrończynią dzieci z niesprawnością w sejmie Wielkie biedroniowate-wielguśno-szojringowe dno. Gdzie jest granica? gdzie ta pani się zatrzyma, zanim wyczerpie cały arsenał draństwa? czyżby w Brukseli na ławach europarlamentu? 10:27, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pavulonpavulon

2 0

Robert Biedroń z listy którego startuję pani Wielgus Sojring zapowiada, że jego partia- wiosna ( wiosna dla kogo? pederstów?) będzie za eutanazją i co na to pani Szojring? ! komu pierwej poda pavulon? czy tym z zagrożeniem niepełnosprawnością, których deklaruje zabijać tuż przed narodzinami, będąc za aborcją eugeniczną! Przypadek tej pani ukazuje wyjątkową wulgarność!, tak rzekomo jest przeciw pedofilom, gdy jednocześnie nie przeszkadza jej to, że promotor polityczny Biedroń tuszował w Słupsku swego podwładnego pedofila! Jest niby przeciw pedofilom, ale głosowała wczoraj jednocześnie przeciw zaostrzeniu kar za zbrodnie przeciw dzieciom. Pamiętam jej eugeniczne pomysły mordowania-abortowania dzieci poczętych, aby za chwilę przytulać się do protestujących w sejmie niepełnosprawnych. 11:27, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone