Zamknij
REKLAMA

Toruń: kolejny niewybuch znaleziony przez dzieci! Na miejscu saperzy!

20:00, 14.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum

Toruń: kolejny niewybuch znaleziony przez dzieci! Na miejscu saperzy!

Toruńscy strażnicy miejscy ponownie zabezpieczali miejsce znalezienia niewybuchu. W godzinach wieczornych 10 kwietnia 2019 roku dyżurny Straży Miejskiej w Toruniu otrzymał informację o zasypanym niewybuchu w pobliżu ulic Strzałowa i Stara droga w Toruniu. Natychmiast w to miejsce skierował patrol.

Na miejscu strażnicy usłyszeli od zgłaszającego historię o dzieciach, które znalazły niewybuch. Znalezisko spowodowało u nich mnóstwo emocji. Dla zachowania tych chwil młodzież zrobiła sobie kilka zdjęć pamiątkowych, po czym zasypała niewybuch. Po powrocie jeden z chłopców pokazał ojcu zdjęcia, a ten natychmiast poinformował o znalezisku dyżurnego Straży Miejskiej w Toruniu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli teren, gdzie prawdopodobnie miało znajdować się niebezpieczne znalezisko przed osobami postronnymi do czasu przybycia patrolu saperskiego. Saperzy po przybyciu sprawdzili teren przy pomocy specjalistycznego sprzętu, w konsekwencji czego znaleźli zakopany granat przeciwpiechotny. Kwadrans przed południem żołnierze zabrali niewybuch w celu unieszkodliwienia go na poligonie.

[ALERT]1555264454218[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Lenistwo...Lenistwo...

2 0

Strzałowa... a zdjęcie pokazuje zupełnie inną cześć miasta. 07:03, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone