Zamknij
REKLAMA

Toruń: Ruch tramwajowy wstrzymany! Samochód wjechał na...

11:18, 25.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Toruń: Ruch tramwajowy wstrzymany! Samochód wjechał na...

Uwaga pasażerowie i kierowcy! Ruch tramwajów linii, które przebiegają przez ulicę Kraszewskiego w Toruniu został wstrzymany. Wszystko przez prowadzącego Fiata Ducato, który wjechał na torowisko. Na miejscu trwają prace służb.

Nie wiadomo jeszcze ile ruch będzie wstrzymany. W okolicach zdarzenia mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że kierujący pojazdem dostawczym wjechał w słup. Nikomu nic się nie stało. Zalecamy szukanie alternatywnej drogi.

AKTUALIZACJA

Ruch został już wznowiony! 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone