Zamknij
REKLAMA

Toruń: szukasz informacji o utrudnieniach na moście? Sprawdź tu!

12:00, 14.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Toruń: szukasz informacji o utrudnieniach na moście? Sprawdź tu!

Miejski Zarząd Dróg zaprezentował specjalną stronę internetową, na której każdy zainteresowany mieszkaniec Torunia i nie tylko będzie mógł sprawdzić stan remontu mostu im. Józefa Piłsudskiego. Ma to ułatwić komunikację i usprawnić przebieg inwestycji.

Przypomnijmy, że pierwsze prace na starym moście w Toruniu rozpoczną się już w tym roku. Inwestycja wiąże się z wieloma kłopotliwymi zmianami i reorganizacją ruchu. Aby usprawnić poruszanie się aut w rejonie remontu oraz nakierować ruch na alternatywne trasy, a także pokazać torunianom postęp prac MZD uruchomił specjalną stronę internetową. 

- Przed nami jedno z najważniejszych wyzwań remontowych w najbliższxym czasie, czyli remont mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego. Wszystkim nam zależy, aby przebiegał on sprawnie i abyśmy jak najprędzej cieszyli się z szybkiego przemieszczania między brzegami Wisły tą toruńską przeprawą. Dlatego w całym tym procesie ważna jest kompleksowa informacja. W tym celu Miejski Zarząd Dróg uruchomił nowy serwis. Znajdziemy w nim najważniejsze informacje dotyczące inwestycji, tj. terminy, zakres robót, zmiany w organizacji ruchu oraz bieżące informacje. Została w nim zawarta również informacja na temat mostu tymczasowego - mówi Agnieszka Kobus-Pęńsko z MZD.

Nowy serwis dostępny jest pod adresem http://remontmostu.mzd.torun.pl/ , Strona już działa - na razie znajdziemy tam dotychczasowe informacje o remoncie mostu, kwestie pozwoleń, etapy i harmonogram prac oraz historię starego mostu.

[ALERT]1552554893772[/ALERT]

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone