Zamknij
REKLAMA

Toruń: Uwaga kierowcy! Spora zmiana na Ligi Polskiej!

08:00, 14.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. Drogowy Toruń

Toruń: Uwaga kierowcy! Spora zmiana na Ligi Polskiej!

Po remoncie jednej z najważniejszych ulic toruńskiej Skarpy czyli Ligi Polskiej nastąpiło sporo zmian. Jedną z nich jest sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych w okolicach deptaku prowadzącego do Kościoła pw. Maksymiliana Kolbego.

Skąd światła w tym miejscu? Przejście jest intensywnie używane przez mieszkańców pobliskich bloków. Niekiedy piesi mają problem z przejściem na drugą stronę. Jeszcze przed remontem samochody rzadko ustępowały przejścia, a dwujezdniowa szosa sprawiała, że rozwijane tam prędkości często przekraczały dozwolone 50km/h. Można było przypuszczać, że poprawa jakości jezdni tylko zachęci kierowców do szybszej jazdy.

Taka sytuacja ma być ukrócona przez sygnalizację właśnie. Miejski Zarząd Dróg na profilu Drogowy Toruń poinformował, że sygnalizacja na wysokości ulicy Witosa jest już sprawna. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

MkMk

4 1

Światła super, ale trochę krótko. Dobrze, że krótko też czeka się na zmianę. Duży problem po remoncie - kałuże na ulicy przy skraju chodnika wzdłuż całej szerokości pasów dla pieszych. Aż przykro się patrzy, bo miało być tak pięknie :) 08:19, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hehehehehehe

2 2

I Elkardowi wpadło trochę do kieszeni 09:16, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone