Zamknij
REKLAMA

Toruń: Duże zamieszanie przy przedszkolu numer 1 na Starówce

12:00, 13.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Screen

Toruń: Duże zamieszanie przy przedszkolu numer 1 na Starówce

Spore zamieszanie panuje w obrębie PM 1 na Starówce, gdzie wielu rodziców dostrzega problem z parkowanie. Uwagę zwrócił również na to radny Dariusz Mądrzejewski. 

Sprawa dotyczy przeniesienia miejsc parkingowych przeznaczonych dla PM nr 1 oznaczonych kopertą, które znajdują się na ul. Zaułek Prosowy przy Pierogarni Stary Toruń.

- Chodzi o przeniesienie ich na wysokość przedszkola, aby były przed budynkiem. Absurdem jest obecny stan, ponieważ wielu kierowców parkuje tam i nie ma tak naprawdę możliwości egzekwowania, czy są to akurat osoby przyjeżdżające do przedszkola. Przed budynkiem jest bardzo dużo miejsca, gdzie można wyznaczyć przynajmniej dwie koperty, który byłyby właśnie przeznaczone dla przedszkola - pisze radny. 

Jednocześnie zwraca uwagę na zbyt duże koperty do parkowania dla osób niepełnosprawnych przed przedszkolem.

- Samochody parkują skośnie i rzeczywiście mieszczą się w kopercie, aczkolwiek może to utrudniać samochodom poruszanie się tą ulicą, szczególnie służbom ratowniczym - zaznacza. 

Czekamy na Wasze opinie. 

[ALERT]1552465424214[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

??????

1 5

Czyżby latarnicy z lgbt już zaatakowali? i dostali plusa od Rabieja i Biedronia? 14:15, 13.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hehehehe

3 1

a co dupcia już boli? Poczułeś bolca? 21:02, 13.03.2019


do hedo he

1 0

Nie ten adres! przekieruj do Biedronia, który publicznie to oświadczył, że go tam boli!
Jam tradycyjny, brzydzący się sodomitami-pederastią, która do niedawna jeszcze była na liście chorób wg WHO. I jakimś ...trafem!!! ...przegłosowano tamże, że to norma! i zamiast te wynaturzenia lesbijsko-pederastyczne poddawać leczeniu obnoszą je po ulicach, usiłując zarażać innych. A dla twojej wiedzy, jeszcze 40 lat pederastia była karana np. w UK. cyt. :W niepodległej Polsce praktyki homoseksualne nigdy nie były karane, inaczej niż w średniowiecznej i nowożytnej Anglii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i innych krajach uważanych dziś za najbardziej tolerancyjne, postępowe i otwarte na świecie. Tylko w czasach zaborów homoseksualizm był karany, choć z tego co wiem, dotyczyło to tylko męskiego homoseksualizmu, a żeńskim w ogóle się nie zajmowano. W IIRP prostytucja i homoseksualizm były legalne, ale homoseksualna prostytucja już nie. 08:28, 15.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone