Zamknij
REKLAMA

Toruń: Koniec z parkowaniem ciężarówek na osiedlu? Mieszkańcy mają dość

16:00, 12.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Rondo adw. Stefana Michałka Fot. Redakcja

Toruń: Koniec z parkowaniem ciężarówek na osiedlu? Mieszkańcy mają dość

Mieszkańcy osiedla Na Skarpie, a dokładniej ul. Konstytucji 3 Maja na odcinku od ul. Przy Skarpie do ronda adw. Stefana Michałka narzekają na parkujące samochody ciężarowe. 

Mieszkańcy zwrócili się z prośbą o interwencję do radnego Michała Jakubaszka, który z kolei interweniował w tej sprawie podczas ostatniej rady miasta. Chodzi o ustawienie oznakowania uprawniającego do parkowania tylko pojazdów osobowych na terenie parkingów zlokalizowanych wzdłuż Konstytucji 3 Maja na odcinku pomiędzy ul. Przy Skarpie a rondem adw. Stefana Michałka.

- Mieszkańcy zwrócili się z prośbą o interwencję z powodu wykorzystania osiedlowych parkingów przez pojazdy ciężarowe. Parkingi zlokalizowane wzdłuż ul. Konstytucji 3 Maja ( na odcinku pomiędzy ul. Przy Skarpie 4, a rondem adw. Stefana Michałka - zarówno po północnej, jak i południowej stronie) o podbudowie z kostki betonowej często są wykorzystywane przez pojazdy wielkogabarytowe, które uniemożliwiają parkowanie mieszkańcom i ograniczają możliwości manewrowania. Ponadto parkingi te ze względu na rodzaj podbudowy nie są przystosowane do pojazdów wielkotonażowych - zaznacza we wniosku radny. 

Do tematu wrócimy. 

[ALERT]1552386436482[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mTmT

10 20

Tyle betonu za rządów gospodarza Michała i jego kolegi Piotra, zwanego marszałkiem wylano w tym mieście i jeszcze nie mają gdzie parkować ciężarówki? 17:23, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wkurzony na blachy iWkurzony na blachy i

3 12

A jak różnica czym zastawione jest osiedle, osobówki i ciężarowe jest tak samo obejść. 23:03, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone