Zamknij
REKLAMA

Toruń: Mieszkańcy totalnie skołowani. Do ich skrzynek trafiło...

10:00, 11.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Toruń: Mieszkańcy totalnie skołowani. Do ich skrzynek trafiło kuriozalne powiadomienie

Lekko zdziwieni się co niektórzy mieszkańcy osiedla Na Skarpie, którzy korzystają ze strzeżonych parkingów. Spółdzielnia informuje ich po raz kolejny o zasadach użytkowania. Odbywa się to jednak w nieco śmiesznych - jak mówią mieszkańcy okolicznościach. Dlaczego? 

Jak już wcześniej informowaliśmy, z dniem 1 stycznia, spółdzielnia mieszkaniowa "Na Skarpie" przejęła w użytkowanie od dotychczasowego dzierżawcy, wrocławskiej firmy "Sadida" wszystkie parkingi strzeżone. Mieszkańcy zostali o tym poinformowani. 

Toruń: Pisma już w skrzynkach mieszkańców

W ubiegłym tygodniu do ich skrzynek trafiło jednak kolejne pismo, w którym administracja wyjaśnia, w jaki w sposób należy poprawnie korzystać ze szlabanu. Okazuje się, i to najbardziej śmieszy wielu mieszkańców, że już samo wejście na parking wiąże się z otworzeniem szlabanu. W przeciwnym razie może się to wiązać z przyjazdem ochrony. 

- Dziwi mnie to trochę. Do tej pory otwierałem szlaban przy wjeździe i wyjeździe autem z parkingu. Jakoś nie widziałem żadnego nalotu firmy ochroniarskiej. Trochę to bez sensu. Wcześniej czegoś takiego nie było - dziwi się jeden z mieszkańców. 

Koszt miejsca parkingowego na parkingu strzeżonym na osiedlu Na Skarpie to wydatek rzędu 100 zł miesięcznie. 

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1552291889330[/ALERT]

(online)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

HahHah

8 0

Ale bzdura 10:40, 11.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ja+Ja+

1 1

Teraz jest inaczej bardziej dba się o bezpieczeństwo i bardzo dobrze na Rubinkowie też powinni tak postąpić bo to co jest to farsa 15:29, 11.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Paweł83Paweł83

0 0

W jaki sposób nowa procedura wpływa na bezpieczeństwo??? Jak był stróż w budce to było bezpieczniej niż teraz
10:38, 12.03.2019


REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone