Zamknij
REKLAMA

Toruń: Śmierć w bloku na Skarpie. Na miejscu straż, policja oraz karetka

18:28, 10.03.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Depositphotos

Toruń: Śmierć w bloku na Skarpie. Na miejscu straż, policja oraz karetka

W niedzielę rano, krótko po godzinie 8:00, w jednym z mieszkań na Skarpie interweniowała straż pożarna, policja oraz pogotowie. Co się stało? 

Rodzina 65-latka z bloku przy ul. Konstytucji 3 Maja nie mogła skontaktować się z nim telefonicznie. Zgłoszenie zostało przekazane policji, która wraz ze strażą pożarną oraz karetką udała się na miejsce. 

Strażacy wchodzili do mieszkania balkonem, które byłe zamknięte od środka. Mężczyzna nie dawał znaku życia. Po wejściu okazało się, że 65-latek nie żyje. Policja wyklucza udział osób trzecich. Przyczyna zgonu nie jest na razie znana. 

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1552239089646[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

PffPff

12 1

Dla waszej informacji takich wyjazdów jest na pęczki niemalże codzień, nie róbcie z tego jakiegoś szumu bo nie ma o co p 19:32, 10.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone