Zamknij
REKLAMA

Bardzo smutna sytuacja w jednym z domów na Wrzosach! Ten mężczyzna...

18:26, 17.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Depositphotos

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 30-latka podejrzanego o włamanie. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w domku jednorodzinnym na toruńskich Wrzosach. Mężczyzna dostał się do domu i ukradł z niego między innymi wartościowe zegarki. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. 30-latek jest recydywistą, więc teraz za włamanie grozi mu do 15 lat więzienia. 

W poniedziałek (11.02) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu otrzymali zgłoszenie o włamaniu, do jakiego miało dojść w jednym z domów jednorodzinnych na toruńskich Wrzosach. Dom był remontowany. Już w chwili zgłoszenia jasnym stało się, że za kradzieżą między innymi kilku wartościowych zegarków może stać jeden z członków ekipy remontującej dom.

Pokrzywdzony wycenił straty na kilka tysięcy złotych. Kryminalni pracujący nad tą sprawą szybko ustalili, gdzie może przebywać ten mężczyzna. Co prawda 30-latek nie był nigdzie zameldowany, jednak informacje jakie zebrali policjanci doprowadziły ich do jednego z mieszkań na toruńskich Bielawach. To właśnie tam został zatrzymany mężczyzna. Funkcjonariusze odzyskali część ze skradzionego mienia. Szybko wyszło na jaw, że to nie jedyne przestępstwo, które 30-latek ma na sumieniu. Podczas zatrzymania kryminalni znaleźli przy nim woreczek z zielonym suszem.

Okazało się, że  była w nim marihuana. Poza tym policjanci zebrali dowody świadczące o tym, że ten sam mężczyzna stoi za kradzieżą w jednej z drogerii w Lubiczu Górnym i sklepie spożywczym na toruńskim Rubinkowie. Do pierwszego z tych zdarzeń doszło w środę 13 lutego. Jego łupem padły perfumy warte kilkaset złotych. Druga z kradzieży miała miejsce w dniu zatrzymania. Tym razem jego łupem padły słodycze warte kilkaset złotych. 30-latek już usłyszał zarzuty związane z włamaniem, kradzieżami i złamaniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Był już wcześniej notowany między innymi za kradzieże, posiadanie narkotyków i rozbój. 

Jest recydywistą, więc teraz grozi mu do 15 lat więzienia. 

[ALERT]1550424283655[/ALERT]

(online)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

kornelkornel

11 0

"Bardzo smutna sytuacja" litości 18:47, 17.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SzefSzef

11 0

I chyba z urlopu wrócił mistrz ceremonii tytułów ddt. Tak nam smutno że poszedłem do stars na imprezę by sie rozweselić. Dramat. Czy wy nigdy nie zrezygnujecie?!?! 19:31, 17.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ProszęProszę

3 1

Proszę szef nie kompromituj się 19:39, 17.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

IceIce

5 0

To powinno lecieć tak! Bardzo dobra wiadimosc. Kolejny nierób został zlapany. Gratulacje dla toruńskiej policji! Aż czytać się chce :) 23:02, 17.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone