Zamknij
REKLAMA

Agresywny 18-latek zatrzymany! Oto, co zrobił!

15:30, 11.02.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Toruńscy strażnicy miejscy zatrzymali wyjątkowo agresywnego 18-latka. Był poszukiwany za udział w groźnie wyglądającej bójce. Teraz jego sprawą zajmuje się policja.

Municypalni dostali zgłoszenie o bójce około godziny 2:00 (9 lutego br.). W zdarzeniu poszkodowana była m.in. kobieta.

- Krótko przed godziną drugą w nocy operator monitoringu Straży Miejskiej w Toruniu zauważył na ulicy Królowej Jadwigi bijącą się grupę ludzi. O fakcie tym natychmiast poinformował dyżurnego straży miejskiej, który skierował w to miejsce patrol. Kiedy strażnicy dotarli na miejsce uczestnicy bijatyki rozbiegli się. Świadkowie zajścia stwierdzili, że widzieli młodego człowieka, który pobił kobietę i mężczyznę - relacjonują zdarzenie strażnicy. 

Młody napastnik został zatrzymany przy ulicy Ślusarskiej. Szybko rozpoznali go świadkowie. Teraz jego sprawą zajmuje się policja a pobita kobieta z raną głowy została przewieziona do szpitala.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Piotr 777Piotr 777

4 0

Nadal są za małe kary za pobicia. 16:42, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GownonewsGownonews

0 3

Fascynujące. Od teraz zmieni mi się optyka rzeczywistość.... 00:12, 12.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sędziasędzia

3 0

Ukarać łobuza. Jednakże nie wszyscy są równi wobec prawa. Sąd Rejonowy w Goeteborgu (Szwecja) odmówił wydania polskim władzom byłego stalinowskiego sędziego, Stefana Michnika. Powodem odmownej decyzji jest szwedzkie obywatelstwo Michnika oraz przedawnienie zarzucanych mu czynów.
Morderca w todze odpowiedzialny za zbrodnie sądowe- wydawał wyroki na polskich patriotów w oparciu fałszywe materiały dowodowe. 15:14, 12.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone