Zamknij
REKLAMA

Komendant miejski policji odpowiadał na pytania radnych

16:00, 10.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski uczestniczył w sesji Rady Miasta, podczas której  przekazał sprawozdanie z efektów pracy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu oraz dane  dotyczące bezpieczeństwa w roku 2018. Kolejny rok to następne wyzwania, przed którymi stają toruńscy mundurowi. Na takie m.in.  pytania radnych i dziennikarzy odpowiadał komendant.

W czwartek 07.02.2019 roku Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Maciej Lewandowski uczestniczył w sesji Rady Miasta, podczas której  przekazał sprawozdanie z efektów pracy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu oraz dane  dotyczące bezpieczeństwa w roku 2018.

W swoim wystąpieniu komendant wymienił m.in. ilość podjętych przez funkcjonariuszy interwencji, zdarzeń drogowych, przestępstw oraz ich wykrywalności  i porównanie tych danych  do 2017 roku. Do tego komendant przedstawił wyniki służb płatnych finansowanych przez toruński magistrat,  inwestycje  poczynione w minionym roku kalendarzowym i te zaplanowane na rok bieżący.

Radni zadawali również komendantowi Policji pytania dotyczące bezpieczeństwa. Chodziło m.in.  o  ilość interwencji w poszczególnych rejonach Torunia, sprzętu  jaki jest wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów czy też ewentualną  potrzebę stworzenia kolejnego komisariatu bądź wskazania miejsc najbardziej zagrożonych przestępczością.

Kolejny rok to następne wyzwania, przed którymi stają toruńscy mundurowi. Przede wszystkim ograniczenie ilości przestępstw i wykroczeń na terenie Torunia. Swoją uwagę kolejny raz komendant zwrócił na kontynuowanie przedsięwzięć ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym a wszystko w oparciu o ścisłą  współpracę z poszczególnymi wydziałami Urzędu Miasta Torunia.

[ALERT]1549733179649[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone