Zamknij
REKLAMA

Municypalni przy Mickiewicza 146! Czy to koniec bałaganu?

10:00, 10.02.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. Joanna Zdancewicz

Cały czas kontrolujemy sprawę ogromnego bałaganu przy ulicy Mickiewicza 146. Po ujawnieniu informacji o śmieciach pozostawianych przez niektórych mieszkańców budynku, zapanowało powszechne oburzenie sprawą. Teraz stanowisko zajęła w niej toruńska Straż Miejska.

Municypalni mają kontrolować potencjalnie zaśmiecany teren. Są też w kontakcie ze zgłaszającymi sprawę mieszkańcami budynku. Ci od dawna starali się o pomoc. Skutek przyniosły ciągłe prośby w tym nasza interwencja. Okazuje się, że municypalni będą stanowczo podchodzić do tematu. Rzecznik straży, Jarosław Paralusz podkreślił, że wcześniejsze działania w tym rejonie przynosiły pozytywne skutki. 

W rejestrze zgłoszeń Straży Miejskiej w Toruniu figuruje jedno zdarzenie dot. przedmiotowej sprawy z dnia 16.04.2018 roku. W wyniku interwencji przeprowadzonej przez dzielnicowego Straży teren został posprzątany - mówi Paralusz. 

Jednocześnie strażnicy przyznają, że w sprawie pomogło nasze zgłoszenie. 

- W kwestii zgłoszenia, które otrzymaliśmy od Państwa w dniu 6 lutego 2019 roku dzielnicowy dotarł do administracji posesji. W wyniku przeprowadzonej rozmowy z administratorem teren został częściowo uprzątnięty. Pozostały przedmioty gabarytowe, które zostaną wywiezione przez MPO po 14 lutym. Dzielnicowy podjął również współpracę z mieszkańcami w/w posesji w celu ograniczenia w przyszłości zanieczyszczania przestrzeni publicznej - kończy Jarosław Paralusz. 

Miejmy nadzieję, że to koniec bulwersującej sprawy. 

[ALERT]1549713482151[/ALERT]

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ziomalziomal

1 0

Dość zaśmiecania Torunia i Torunian! Wreszcie zrobią porządek z tymi patolami z ...ddt! 12:22, 10.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone