Zamknij
REKLAMA

Była zbulwersowana zachowaniem kontrolerów. Teraz z kolei ich zwierzchnicy odpowiadają matce nastolatka

08:00, 12.01.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Joanna Zdancewicz

Otrzymaliśmy odpowiedź firmy Serinus, odpowiedzialnej za nadzorowanie pracy kontrolerów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu w sprawie listu Czytelniczki, która była zbulwersowana zachowaniem kontrolerów w stosunku do jej syna. 

O całej sprawie pisaliśmy TUTAJ. O komentarz poprosiliśmy przedstawicielkę firmy Serinus, która jest odpowiedzialna za nadzorowanie pracy kontrolerów. 

- Firma Serinus Sp. z o.o. nie może odnieść do wymienionej przez Panią sprawy, ponieważ nie zostały podane przez Państwa żadne szczegóły, dotyczące kontroli tzn. dzień, linia, miejsce kontroli oraz orientacyjna godzina kontroli. Informuję również, że każdy z pasażerów może wnieść skargę bądź reklamację w formie pisemnej w ciągu trzech miesięcy od daty wystawienia wezwania do zapłaty opłaty dodatkowej w siedzibie podmiotu dokonującego kontroli - czytamy w odpowiedzi.

Biuro firmy Serinus Sp. z o.o. czynne jest w pn., śr., czw., pt., w godzinach 8-16 oraz we wtorki w godzinach 8-18.

[ALERT]1547234955916[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

proszeprosze

8 11

proszę nie odpuszczać - skarga i pozew cywilny! 10:13, 12.01.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

pasażerpasażer

4 4

W informatorze o Toruniu powinna być informacja, że do autobusów należy wsiadać z biletem w zębach.
Kontrolerzy polują na starszych ludzi jadących na dworzec z bagażami i mającym bilety w kurtce. Kiedy osoba znajdzie w swojej kurtce bilet i podchodzi do kasownika, to kontroler stwierdza, że się spóźniła z kasowaniem i nie pozwala skasować jej biletu, wymuszając w ten sposób mandat za nie skasowany od razu po wejściu do autobusu biletu. Dlatego powinna być instrukcja, że do autobusu wsiada się z biletem w zębach.
11:47, 12.01.2019


jacorjacor

3 3

może wpierw przeczytać list "mamuśki" o kontrolerze *%#)!& potem pozew? 11:50, 12.01.2019


pasażerpasażer

3 3

W informatorze o Toruniu powinna być informacja, że do autobusów należy wsiadać z biletem w zębach.
Kontrolerzy polują na starszych ludzi jadących na dworzec z bagażami i mającym bilety w kurtce. Kiedy osoba znajdzie w swojej kurtce bilet i podchodzi do kasownika, to kontroler stwierdza, że się spóźniła z kasowaniem i nie pozwala skasować jej biletu, wymuszając w ten sposób mandat za nie skasowany bilet od razu po wejściu do autobusu. Dlatego powinna być instrukcja, że do autobusu wsiada się z biletem w zębach.
11:50, 12.01.2019


pasażerpasażer

4 5

W informatorze o Toruniu powinna być informacja, że do autobusów należy wsiadać z biletem w zębach.
Kontrolerzy polują na starszych ludzi jadących na dworzec z bagażami i mającym bilety w kurtce. Kiedy osoba znajdzie w swojej kurtce bilet i podchodzi do kasownika, to kontroler stwierdza, że spóźniła się z kasowaniem i nie pozwala skasować jej biletu, wymuszając w ten sposób mandat za nie skasowany bilet od razu po wejściu do autobusu. Dlatego powinna być instrukcja, że do autobusu wsiada się z biletem w zębach.
11:58, 12.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jasamajasama

4 0

W Toruniu starsze osoby powyżej 65 roku życia jeżdżą za darmo..nie kasują biletu. Więc nie poluje nikt na starsze osoby..niektóre osoby to cwaniaki, całe życie nie kasują i później oj biedny rencista jestem , nie dali mi skasować 14:24, 12.01.2019


REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone