Zamknij
REKLAMA

Urodziny Radia Maryja hitem na demotach! Zobacz to!

16:00, 04.12.2018 | AŚ
REKLAMA
Skomentuj
fot. Joanna Zdancewicz

Wydawać by się mogło, że na temat sobotnich urodzin Radia Maryja napisaliśmy już wszystko, a jednak docierają do nas kolejne informacje. "Super Express" opublikował na swojej stronie nagranie ze wspólnego śpiewania "Abba Ojcze". 

W pierwszym rzędzie podrygiwali Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Zbigniew Ziobro, Beata Kempa, Adam Kwiatkowski, Antoni Macierewicz i Jan Szyszko. Brak zaproszonego na tę uroczystość Jarosława Kaczyńskiego.

W następnym rzędzie widać Stanisława Piotrowicza, Józefinę Hrynkiewicz, Annę Sobecką, Zbigniewa Kuźmiuka i Krzysztofa Jurgiela. Na dalszych miejscach możemy dostrzec też m.in. Łukasz Zbonikowski (oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej żony, sąd umorzył postępowanie ze względu na "znikomą szkodliwość społeczną czynu") i Waldemar Bonkowski (również oskarżany przez żonę o stosowanie przemocy, z PiS wyleciał za antysemityzm).

W Toruniu zabrakło prezydenta Andrzeja Dudy - reprezentował go Adam Kwiatkowski z Kancelarii Prezydenta RP .

Jednak internauci nadal żywo komentują to wydarzenie. W sieci zawrzało. Pojawiło się sporo memów z ostatniej imprezy ojca Rydzyka. Jedną z takich stron, gdzie jej użytkownicy wrzucają obrazki wraz z podpisami są Demotywatory.pl – dowcipnie, ironicznie i prawdziwie o rzeczach niekoniecznie ważnych.

Zresztą zobaczcie sami.

 

(AŚ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (4)

adolfekadolfek

11 15

Istotnie!, gdyby heil'owali tak jak te pismaczki z tvn w lasku razem z naziolami, to nie byłoby o co się przyczepić. A tak? powód jest! ddt! tak trzymać! 17:13, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

katarzyna4katarzyna4

7 11

Całe szczęście, że jest jeszcze taki kraj. "Jeżeli Bóg jest w życiu na pierwszym miejscu, to wszystko znajdzie się na właściwym miejscu." (św. Augustyn) 21:35, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AA

12 2

Tu na pierwszym miejscu jej mamona... 08:24, 05.12.2018


mikołajmikołaj

0 0

Skandal na biegu! Niejaki Brodziński, w cywilu stalinowiec ateista usiłował pobiec w biegu klerykalnym w przebraniu św Mikołaja. Został rozszyfrowany ( spod ubranka wystawała ruska watówka, pod czapeczką miał uszankę ) przez jeszcze bardziej nijaką Wielgusową i komitet organizacyjny go zdyskwalifikował. Biedny ten Brodziński, chciał trochę schudną, ale Scheuring okazała się czujniejsza od owczarka niemieckiego i wywęszyła tropiciela antyklerykalizmu. 21:42, 09.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone