Zamknij
REKLAMA

Rodzinna tragedia na działkach św. Józefa. Nie żyje matka i jej syn

09:46, 13.11.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

Do rodzinnej tragedii doszło w poniedziałek w jednym z domów na działkach św. Józefa, gdzie natrafiono na zwłoki 68-letniej kobiety i jej 49-letniego syna. 

Do tragedii doszło w poniedziałek. Policjanci otrzymali zgłoszenie około 11:30. 

- Sąsiedzi powiadomili policję telefonicznie, że w mieszkaniu są najprawdopodobniej martwe dwie osoby. Te informacje potwierdziły się - to matka z synem. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon - informuje Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji. 

Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich. 

- Ostatni raz byli widziani kilka dni temu. Sprawdzamy, co mogło być przyczyną. Czekamy na wyniki sekcji zwłok - podkreśla Wioletta Dąbrowska. 

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1542099732510[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone