Zamknij
REKLAMA

Mecz z Ruchem przełożony! Czy kibice będą mogli go zobaczyć?

13:00, 10.10.2018 | Marcin Lewicki
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały własne

Spotkanie Elany Toruń z Ruchem Chorzów zostało przełożone na 24.10 - taką informację podał toruński klub piłkarski. Mecz pierwotnie miał odbyć się w najbliższą sobotę. Dalej nie wiadomo, czy odbędzie się z udziałem kibiców

Oficjalnym powodem przełożenia meczu są powołania piłkarzy obu zespołów do młodzieżowych reprezentacji Polski. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że władze klubów szukały możliwości rozegrania spotkania z udziałem publiczności - w ubiegłym tygodniu wojewoda kujawsko-pomorski, Mikołaj Bogdanowicz zamknął stadion Elany na mecz z Olimpią Grudziądz i Ruchem Chorzów właśnie.

Nie wiadomo jednak dalej, czy spotkanie odbędzie się z udziałem kibiców. Wszystko zależy od decyzji wojewody, który ma analizować odwołanie zarządu Elany. Z naszych informacji wynika, że żółto-niebiescy są na cenzurowanym w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Według naszego źródła, minister Jarosław Zieliński wraz z wojewodą mogą odrzucić odwołanie.

Dochodzą do nas też sprzeczne komunikaty odnośnie pierwotnej decyzji wojewody - z jednej strony podobno przełożenie spotkania nie pomoże, bo wojewoda wskazuje konkretny mecz do zamknięcia trybun, a z drugiej wojewoda musiał wskazać konkretną datę zamknięcia trybun. Sprawa jest jednak rozwojowa i w każdej chwili może się zmienić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

kibickibic

0 0

Dzięki wam, kibole 20:18, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone