Zamknij
REKLAMA

Nie masz pomysłu na weekendowy wypad. Odwiedź ten hotel niedaleko Torunia

06:00, 08.10.2018 | Materiał partnera
Fot. Nadesłana

Rozmowa z Radosławem Banasiem, specjalista SL ds. spraw hotelowych w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym "Leśny" przy Nadleśnictwie Solec Kujawski.

Co wyróżnia Wasz ośrodek i dlaczego warto Was odwiedzić?

Naszym atutem jest na pewno lokalizacja. Ośrodek usytuowany jest przy drodze krajowej nr 10 na trasie Toruń – Bydgoszcz, jednakże pas lasu, który nas oddziela gwarantuje ciszę i spokój. Do centrum Bydgoszczy i portu lotniczego jest ok. 15 km, a do centrum Torunia ok. 30 km. Obok hotelu znajduje się przystanek komunikacji podmiejskiej – linii 410, oraz PKS-u. Duży ogród i wiata, którymi dysponujemy dają możliwość organizacji pięknego wesela oraz ślubu czy też innej uroczystości na łonie natury, a w części hotelowej zakwaterowanie znajdzie 54 gości.

Jakie atrakcje czekają na gości?

Goście ośrodka mogą spędzić czas wolny ćwicząc na siłowni, grając w tenisa stołowego, piłkarzyki, dart elektroniczny oraz korzystając z pomieszczenia rekreacyjnego, w którym znajduje się stół brydżowy do gry w karty, szachy, warcaby itp. Do dyspozycji pozostawiamy również saunę fińską oraz jacuzzi. Ponadto oferujemy wypoczynek na świeżym powietrzu na tarasie dachowym wyposażonym w meble ogrodowe.

Dodatkowym atutem jest na pewno okoliczna przyroda. Czy na łonie natury w okolicy ośrodka również można fajnie odpocząć?

Obiekt położony jest w zaciszu lasu, gdzie po trudach dnia można znaleźć chwilę wytchnienia wśród śpiewu ptaków. Oferujemy wszystkie elementy potrzebne do organizacji udanego ogniska czy pikniku rodzinnego. Posiadamy miejsca przeznaczone do tego celu: ławy, wiaty, siedziska, gwarantujemy również drewno, kije, grill, oświetlenie. Ośrodek jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem jak również lubiących aktywne formy spędzania czasu. Zapraszamy Państwa do korzystania ze zrealizowanego w naszym nadleśnictwie projektu Zielony Punkt Kontrolny oraz Geocaching. Zielony Punkt Kontrolny to oryginalna polska koncepcja powierzchni z siecią stałych punktów kontrolnych do uprawiania orienteeringu – biegu na orientację. Więcej informacji na temat koncepcji Zielonego Punktu Kontrolnego można znaleźć na stronie www.zielonypunktkontrolny.pl. Geocaching natomiast to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu, przede wszystkim z użyciem GPS, „skarbów" ukrytych przez jej innych uczestników. „Skarbami" są skrzynki - wodoszczelne pojemniki, zawierające drobne przedmioty oraz dziennik. Na terenie naszego nadleśnictwa znajdują się dwie ścieżki przyrodniczo-edukacyjne:

- Leśna ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna "Buczyna"

- Leśna ścieżka edukacyjno-przyrodnicza "Ku źródliskom"

Oferta nie jest tylko skierowana do osób prywatnych, chcących na przykład przyjechać na weekend, ale również do firm, które chciałyby zorganizować konferencję czy szkolenie. Co macie do zaoferowania w tym aspekcie?

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w pełni zabezpiecza przeprowadzenie szkoleń, narad, konferencji, seminariów, sympozjów itp. Dysponujemy dużą salą konferencyjną na ok. 150 osób, z możliwością podziału na dwie niezależne sale: wykładową i ćwiczeniową z możliwością podłączenia komputerów. Nowoczesne, kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych pozwala w pełni zrealizować program szkoleniowy i konferencyjny. Sale wyposażone są w projektory multimedialne, ekrany, flipcharty, „blu-ray”, profesjonalny system nagłośnienia oraz klimatyzację. Pełną automatykę na sali zapewnia „touch panel”. Restauracja gwarantuje całodzienne wyżywienie oraz serwis kawowy w czasie trwania szkolenia. Serwujemy tradycyjną polską kuchnię.

Jak wygląda cenowo wasza oferta. Czy wyróżnia się w jakiś sposób na tle innych tego typu ośrodków/hoteli?

Posiadamy podstawowy cennik lecz jest on bardzo elastyczny. Przygotowujemy dla każdego indywidualną ofertę uwzględniając czas trwania szkolenia, ilość osób czy też korzystanie z noclegu.

Przed nami jesień. Czy to również dobry czas, aby do Was przyjechać?

Jesień daje ogromne możliwości na ciekawe zajęcia terenowe na ścieżkach o których wcześniej wspomniałem. Ponadto zapewnia niepowtarzalne krajobrazy.

Jak zachęciłby Pan potencjalnych gości do przyjazdu do Was?

Nasz ośrodek spełnia oczekiwania zarówno klienta indywidualnego korzystającego z noclegu jak również grup szkoleniowych czy gości weselnych . Słyszymy mnóstw pozytywnych komentarzy na temat warunków panujących w naszym obiekcie czy też obsługi. Klienci często do nas wracają i polecają nasz Ośrodek znajomym.

KONTAKT

www.osw.soleckujawski.lasy.gov.pl

[email protected]

facebook.pl/Hotel & Restauracja Leśna

tel. 52 387 14 71

tel. 731 436 100

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone