Zamknij
REKLAMA

Rodzina walczy o zdrowie Tomka, każdy może pomóc

12:30, 16.08.2018 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Tomasz Luty to jeden z wybudzonych z Fundacji "Światło". Cały czas przy jego boku czuwają najbliżsi. Młody mężczyzna z Mazur chce już wracać do domu, ale czeka go jeszcze długa rehabilitacja. Każdy może pomóc 26-latkowi! Wystarczy wziąć udział w licytacji.

26-letni Tomasz kilka miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi. Przełom lutego i marca był początkiem jego walki o życie i zdrowie. Póki co, młody mężczyzna tę walkę wygrywa. Trafił do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fundacji "Światło" i po kilku miesiącach wybudził się ze śpiączki.

[ZT]16228[/ZT]

W domu na 26-latka czeka masa obowiązków - prowadzi gospodarstwo rolne, hoduje badany, ale przede wszystkim tęskni za ukochaną narzeczoną. Aby pomóc mu wrócić do najbliższych jak najszybciej przyjaciele uruchomili specjalną grupę na Facebooku. Zorganizowali licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Tomasza.

- Bardzo dziękujemy przyjaciołom, znajomym i wszystkim zaangażowanym w zbiórkę na rehabilitacje Tomka, która działa pod patronatem Mazurskiej Fundacji Edukacyjnej Bonus Pastor z Węgorzewa. Dziękujemy za okazana pomoc i wsparcie w tym trudnym dla nas czasie. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Tomka w dalszej rehabilitacji i powrocie do zdrowia prosimy o pomoc - apeluje Paulina, siostra.

Co już udało się wystawić na aukcję? Zainteresowani znajdą tu m.in. sporo książek, także dla dzieci, ekologiczne torby, ubrania i sprzęt elektroniczny. Szczegóły i regulamin aukcji znajdziecie tutaj.

- To dzięki pomocy ludzi dobrej woli możemy jeszcze śmielej walczyć o powrót Tomka do zdrowia! - dodaje Paulina.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PaulinaL PaulinaL

1 0

Bezposredni link do grupy na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/230429087510759/?tn-str=*F&fref=gs&dti=230429087510759&hc_location=group_dialog
Dziekujemy za pomoc! :) 13:51, 22.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone