Zamknij
REKLAMA

Nowa droga rowerowa na toruńskich Bielawach

11:00, 10.08.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
fot. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

Już wkrótce jazda rowerem po Bielawach będzie bezpieczniejsza. Jeszcze w tym roku ma być gotowa droga rowerowa wzdłuż ul. Jarocińskiej - pomiędzy ul. Olimpijską a Gdańską.

Najpierw prace projektowe, a zaraz po nich budowa. Już wkrótce rozpoczną się prace na ul. Jarocińskiej, które poprawią bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych. Wzdłuż ulicy - na odcinku od ul. Olimpijskiej do Gdańskiej - powstanie droga rowerowa i chodnik.

- Zgodnie z podpisaną umową do zadań wykonawcy będzie należało przygotowanie projektu, uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń - informują toruńscy drogowcy. - W dalszym etapie planowana jest budowa chodnika i ścieżki.

Prace potrwają do połowy listopada. Ich wykonawcą jest firma Transbruk Barczyńscy. Miasto zapłaci za te roboty 86,8 tys. zł.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

BuhahaBuhaha

1 5

Ścieżka rowerowa w religii lewackiego roweryzmu .POWINNA POZOSTAĆ NIE TKNIĘTA. .Ponieważ jest uświęcona najwyższym przejawem bytu,pedałem . 14:26, 10.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tptp

0 1

Nie dostałeś kieszonkowego albo za długa, frustrująca zmiana na kasie? 14:17, 11.08.2018


MdfMdf

3 0

I co z tego jak królowie szosy i tak będą jeździć po ulicach. Policja mogłaby w końcu zacząć rozdawać nandaty. Codziennie muszę hamować i czekać na okazje do wyprzedzenia bo jakiś "kolarz" jedzie sobie ulica rownolegle do ścieżki rowerowej. 17:10, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone