Zamknij
REKLAMA

Wyłowiono zwłoki trzech mężczyzn. Trwa identyfikacja

10:30, 07.08.2018 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Aleksandrów Kujawski

Policjanci zakończyli poszukiwania trzech mężczyzn - ich ciała wyłowiono z Wisły. Zostały one zabezpieczone i trafiły do prosektorium.

Jak pierwsze znaleziono zwłoki 29-letniego mężczyzny mieszkającego w powiecie aleksandrowskim. Wszedł on do wody w niedzielę w miejscowości Przypust w towarzystwie 25-letniego kolegi.

- Podjęte na miejscu czynności wspólnie z załogą pływającą PSP pozwoliły wyłowić z rzeki ciało 29-letniego mężczyzny. Jak ustalili policjanci, mężczyzna pływał w towarzystwie kolegi, który nie wrócił do miejsca zamieszkania. W poniedziałek ok. godz. 11 wyłowiono ciało drugiego z mężczyzn, 25-letniego mieszkańca naszego powiatu - informuje Marta Błachowicz, oficer prasowy Powiatowej Komendy Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Od niedzieli policja poszukiwała jeszcze jednego mężczyzny, który pozostawił motocykl nad Wisłą, wszedł do wody w miejscowości Siarzewo i nie wypłynął. Wczoraj toruńskim policjantom udało się wyłowić ciało 43-latka na wysokości portu zimowego w Toruniu.

Prokurator zadecydował, że ciała trzech mężczyzn mają zostać zabezpieczone w prosektorium. Trwa ustalanie, jak doszło do tych tragedii.

(AA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone