Zamknij
REKLAMA

Więcej miejsc do parkowania na Bielawach

15:30, 12.07.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
fot. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

Na osiedlu Bielawy powstały nowe miejsca do parkowania. Do dyspozycji kierowców oddano do użytku 25 postojów przy ul. Szczecińskiej, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.

Z roku na rok po toruńskich ulicach jeździ coraz więcej samochodów. Rosną też potrzeby parkingowe mieszkańców. Miasto wychodzi im naprzeciw i corocznie buduje nowe postoje dla aut. Tym razem powstały one przy ul. Szczecińskiej na Bielawach.

- W ostatnich dniach prace zakończyły się na osiedlu Bielawy przy ul. Szczecińskiej - mówi Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu. - Do dyspozycji kierowców oddano 25 miejsc, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.

Prace na ul. Szczecińskiej zrealizowała firma Kunst. Kosztowały one miasto 98,4 tys. zł. - Miasto sukcesywnie buduje miejsca do parkowania - zauważa Kobus-Pęńsko. - Powstają one w ramach remontów ulic czy prowadzonych inwestycji. Niezależnie od tego drogowcy poszukują miejsc, które można przeznaczyć na parkowanie.

W latach 2014-2017 drogowcy - niezależnie od prowadzonych inwestycji i remontów - wybudowali 1731 dodatkowych miejsc do parkowania. Gdzie przydałyby się kolejne postoje? Gdzie najbardziej ich brakuje?

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

ememensememens

2 0

Co z tego, jak od wieczora do rana stoi laweta w poprzek i 4 miejsca zajmuje. 20:05, 12.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NiedźwiedźNiedźwiedź

1 0

Przydałoby się więcej miejsc parkingowych w dzielnicy Rybaki. W weekendy normalni mieszkańcy nie mają gdzie zaparkować swoich pojazdów, gdyż przyjeżdżają całe pielgrzymki z latoroślami do niedźwiedzia do zoo. 14:59, 13.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone