Zamknij
REKLAMA

Atrakcyjna działka na Łódzkiej idzie pod młotek

14:00, 11.07.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
fot. Centrum Wsparcia Biznesu

Pod usługi lub hotel - tak może zostać wykorzystana działka przy ul. Łódzkiej 117C, którą na sprzedaż wystawił magistrat. Teren ma atrakcyjne położenie. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie trasy wschodniej.

To kolejny miejski teren w lewobrzeżnej części miasta - a konkretnie na osiedlu Rudak - który w tym roku wystawia na sprzedaż toruński magistrat. Przetarg na nieruchomość położoną przy ul. Łódzkiej 117C odbędzie się 9 października.

- Chodzi o teren przy ul. Łódzkiej 117C w bezpośrednim sąsiedztwie trasy wschodniej, prowadzącej na most drogowy im. gen. Elżbiety Zawackiej - informuje toruńskie Centrum Wsparcia Biznesu. - Bliskość drogi krajowej nr 91 jest jednym z atutów tej lokalizacji. W przyległych ulicach znajdują się wszystkie sieci: kanalizacyjna, wodociągowa, energetyczna.

Co może powstać na tej działce? Może ona zostać przeznaczona pod usługi komercyjne, hotel, motel lub dom wycieczkowy. To teren niezabudowany i niezagospodarowany, częściowo obejmuje powyrobiskowe zbiorniki wodne (w części już zasypane). W bezpośrednim otoczeniu znajduje się zabudowa usługowo-przemysłowa. 

Licytacja rozpocznie się od 550 tys. zł. Zainteresowani powinni wpłacić wadium na konto urzędu miasta do 2 października. W tym przypadku wyniesie ono 50 tys. zł.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PhoenixPhoenix

2 0

Już widzę jak się oferenci pchają drzwiami i oknami do UM by tą działkę kupić.
Jeszcze żeby jej teren obejmował całe to "jeziorko", to można by tam jakiś hotelik postawić, ale tak, to ani nie ma sensu robić czegoś z fragmentem zbiornika wodnego, bo nie widomo co stanie się z resztą, a i zakopywać się nie opłaca.
Lepiej by miasto wystawiło, pod kątem budowy dużego CH, teren po Polmozbycie na Łódzkiej. 11:57, 12.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone