Zamknij
REKLAMA

Makabryczne odkrycie niedaleko Torunia. W Wiśle natrafiono na zwłoki mężczyzny. To...?

15:01, 10.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

We wtorek w Wiśle w okolicach Osieka nad Wisłą w gminie Obrowo odnaleziono zwłoki mężczyzny. Niewykluczone, że jest to 25-letni mieszkaniec Łodzi, który w sobotę pod wpływem alkoholu zdecydował się na desperacki krok. 

Jak poinformowała Wioletta Dąbrowska, rzeczniczka prasowa toruńskiej policji, w tej chwili trwają prace zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny. Na zwłoki natknęła się przypadkowa osoba, która zaalarmowała od razu odpowiednia służby.

Przypomnijmy, że  minioną sobotę około godziny 15:00 dyżurny toruńskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu do jakiego doszło niedaleko miejscowości Łęg Osiek w gminie Obrowo. 25- letni mężczyzna, który wraz z rodziną udał się na grilla w rejon miejscowości Włęcz nad Wisłę postanowił się wykąpać.

W pewnym momencie bliscy zauważyli, że mężczyzna zaczął dziwnie  zachowywać się, jakby walczył z wirem w rzece. Na pomoc ruszył mu jego ojciec. Niestety nie zdołał odnaleźć syna. Wówczas najbliżsi zaalarmowali policję. Dyżurny na miejsce skierował policjantów z Wydziału Prewencji Ogniwa Prewencji na Wodach KMP w Toruniu oraz policjantów z komisariatu policji w  Lubiczu.

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1531228538354[/ALERT]

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone