Zamknij
REKLAMA

Dramatyczne sceny nad Wisłą w Osieku! Wyrwał się rodzinie i...

10:30, 09.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

25-letni mieszkaniec Łodzi wskoczył w sobotę do Wisły w Osieku nad Wisłą w gminie Obrowo. Trwa akcja poszukiwawcza. 

W minioną sobotę tj. 07.07.2018 około godziny 15:00 dyżurny toruńskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu do jakiego doszło niedaleko miejscowości Łęg Osiek w gminie Obrowo. 25- letni mężczyzna, który wraz z rodziną udał się na grilla w rejon miejscowości Włęcz nad Wisłę postanowił się wykąpać.

W pewnym momencie bliscy zauważyli, że mężczyzna zaczął dziwnie  zachowywać się, jakby walczył z wirem w rzece. Na pomoc ruszył mu jego ojciec. Niestety nie zdołał odnaleźć syna. Wówczas najbliżsi zaalarmowali policję. Dyżurny na miejsce skierował policjantów z Wydziału Prewencji Ogniwa Prewencji na Wodach KMP w Toruniu oraz policjantów z Komisariatu Policji w  Lubiczu.

W akcję zaangażowali się również strażacy i płetwonurkowie.  Dzisiaj od rana do samego wieczora policjanci  wraz ze Strażnikiem Miejskim, załogą Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz KP Lubicz zarówno z wody jak na lądzie będą poszukiwać zaginionego 25- latka.Do chwili obecnej poszukujący nie zdołali natrafić ani na tego mężczyznę, ani na jakikolwiek ślad jego obecności. 

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1531120787279[/ALERT]

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

eloelo

0 0

akcja wzorowa, moim skromnym zdaniem każdy kto miał się tam znaleźć tam się znalazł ....macie inne zdanie?
17:22, 09.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

luzerluzer

0 0

Niestety, odnalezione zostało ciało chłopaka, wczoraj jeszcze było na dnie. Smutne to, ale tak się kończą kąpiele w rzece i na dodatek po alkoholu... 14:18, 10.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone