Zamknij
REKLAMA

"Nasze dziecko umierało na naszych oczach" - wzruszająca prośba o pomoc

12:30, 13.06.2018 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. SiePomaga.pl

Minął rok od kiedy 11-letnia Łucja walczy z konsekwencjami kwasicy ketonowej. Nastolatka cierpi i walczy z potwornym bólem każdego dnia. Rodzice dziewczynki proszą o pomoc - terapia komórkami macierzystymi to jedyna szansa na normalne życie. Kwota, jaką trzeba zebrać, jest naprawdę duża!

Łucja ma 11 lat i rok temu podczas wakacji zaczęły się jej problemy ze zdrowiem. Jej najbliżsi przeżywali wtedy chwile grozy.

[ZT]13588[/ZT]

Wspomnienie tamtych dni ciągle budzi u rodziców dziewczynki ogromny strach. "Nasze dziecko umierało na naszych oczach" - wspomina jej mama.

- Choroba posadziła Łucję na wózku. Od przeszło pół roku robimy wszystko, aby mogła odzyskać to, co jej zabrała. Dzięki wszystkim tym wysiłkom Łucja powoli zaczyna ćwiczyć chodzenie - przyznaje pani Agnieszka, mama 11-latki.

Na leczenie kompleksowe leczenie dziewczynki, w tym eksperymentalną terapię potrzeba ponad 85 tys. zł. Aby zebrać te środki uruchomiono zbiórkę na portalu SiePomaga.pl. Czasu jest bardzo mało!

- Mamy niewiele czasu, by zapłacić za podanie pierwszych komórek macierzystych. Jeśli jednak do tego nie dojdzie, stracimy szansę na to, by uchronić Łucję przed cierpieniem - apelują rodzice.

W tej chwili na leczenie dziewczyny udało się zebrać ponad 54 tys. zł, to jednak nie wystarczy - zostało jeszcze tylko 7 dni! Każdy grosz jest na wagę złota. Wesprzeć zbiórkę możesz tutaj.

(AA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone