Zamknij
REKLAMA

Na Poznańskiej nietrzeźwy okradł nietrzeźwego

11:00, 12.06.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
fot. Straż Miejska w Toruniu, zdjęcie ilustracyjne

Do mężczyzny leżącego na ławce przy ul. Poznańskiej podszedł inny mężczyzna i wyjął mu coś z kieszeni. Całą sytuację widzieli strażnicy miejscy i natychmiast ruszyli w kierunku złodzieja.

Ta sytuacja rozegrała się w miniony piątek. Ok. godz. 10.45 strażnicy miejscy patrolujący park przy ul. Poznańskiej zauważyli mężczyznę leżącego na ławce.

- W pewnym momencie do leżącego podszedł inny mężczyzna i wyjął mu coś z kieszeni - relacjonuje Adam Kowalski z zespołu ds. profilaktyki i komunikacji społecznej straży miejskiej. - Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zatrzymali złodzieja.

Złodziejem okazał się nietrzeźwy 48-latek, bez stałego adresu zamieszkania. Jego łupem padło 80 zł. Mężczyzna został przekazany w ręce policji.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

ereere

3 1

czyli zul okradl.....piszcie po polsku,ze osoba chora na paraliz pracowniczy takze musi zyc stad kradnie skoro za ciezko isc do pracy ...a pic trzeba. 13:57, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BerixBerix

3 3

Ojej, co za niegrzeczni Strażnicy... 80 zł piechotą nie chodzi, może by w końcu winko z wyższej półki kupił a tu klops... 16:09, 12.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone