Zamknij
REKLAMA

Balcerowicz, Zuber, Google i Microsoft na konferencji w Toruniu

09:30, 16.05.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
materiały organizatora

Ekonomiści Leszek Balcerowicz i Marek Zuber, Magdalena Dziewguć z Google i Paweł Jakubik z Microsoftu - to tylko niektórzy z gości, którzy zawitają na II edycję konferencji "Firma Przyszłości". 

To druga edycja konferencji organizowanej przez Izbę Przemysłowo-Handlową pod patronatem Urzędu Miasta Torunia i Urzędu Marszałkowskiego. Wydarzenie zaplanowano w sali koncertowej na Jordankach już 6 czerwca - w godz. 9-18.

- Jest to wydarzenie zorganizowane z myślą o wyzwaniach, jakie w dobie Internetu stoją przed współczesnymi przedsiębiorcami. Podobnie jak rok temu - konferencja jest otwarta i całkowicie bezpłatna. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, wysłuchania prelekcji inspirujących ludzi i nawiązania kontaktów biznesowych. Wśród prelegentów są wybitni eksperci, znani ze świata mediów i biznesu, którym uczestnicy mogą zadawać pytania przed konferencją za pośrednictwem strony www.firmaprzyszlosci.com.pl, jak również w trakcie ich wystąpień - tak wydarzenie zapowiada IP-H.

W Toruniu pojawią się tacy prelegenci jak m.in. ekonomiści prof. Leszek Balcerowicz i Marek Zuber, Magdalena Dziewguć, szefowa Google for Work, Paweł Jakubik z Microsoft, a także Rahim Blak. Konferencję poprowadzi znany torunianin Maciej Dowbor. Na scenie wystąpią również przedstawiciele lokalnego biznesu, m.in. prezes Marwit Maciej Jóźwicki, Adam Rudnicki z firmy Neuca, Janusz Kamiński z firmy Trakido.

Prof. Balcerowicz weźmie udział w prelekcji otwierającej całe wydarzenie. Podczas niej osoby z widowni także będą mogły mu zadawać pytania. Po spotkaniu zaś będzie można otrzymać autograf profesora w książce. W programie znajdzie się też panel dyskusyjny z przedstawicielami m.in. świata finansów, marketingu, digital information i start-upów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie, jak powinna być firma przyszłości.

Żeby wziąć udział w czerwcowej konferencji należy się zarejestrować na stronie internetowej firmaprzyszlosci.com.pl.

Portal "Dzień Dobry Toruń" jest partonem medialnym konferencji.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

temattemat

1 0

Panu Balcerowiczowi podrzucam ciekawy temat na prelekcję. To była największa grabież pieniędzy w historii polskiej wsi. 63 zawiadomienia dotyczące 115 spraw, w których wszczęto już 77 postępowań ? to obecny stan śledztwa dotyczącego wyłudzania dotacji unijnych przez grupy producenckie działające w branży rolnej. Kwota nieprawidłowości może sięgnąć 3 mld zł, a kłopoty mają kolejni politycy PSL i PO, którzy tolerowali i ochraniali gigantyczną grabież. 20:18, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone