Zamknij
REKLAMA

Tutaj najbardziej lubią uprawiać w mieszkaniach marihuanę. Tak jak ten mężczyzna

14:22, 16.04.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Zdjęcie ilustracyjne/Depositphotos

46- letni mieszkaniec usłyszał zarzuty posiadania przyrządów do wytwarzania środków  odurzających,  wytwarzanie  oraz  ich posiadanie w znacznej ilości. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W minionym tygodniu (10.04.2018) kryminalni  z komisariatu policji Toruń Rubinkowo przeszukali jedno z mieszkań przy ul. Rydygiera w Toruniu. Podstawę do tego dały im wcześniejsze ustalenia, że właściciel mieszkania może łamać przepisy ustawy dotyczącej przeciwdziałania narkomanii. Przeczucie ich nie myliło. Po wejściu do pomieszczeń policjanci odnaleźli ścięte części roślin oraz susz roślinny. Do tego zdemontowane już przedmioty mogące służyć do uprawy marihuany.

- 46- letni mieszkaniec Torunia  został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjanci zważyli znalezione w  domu rośliny. Było tego ponad półtorej kilograma. Próbki roślin poddano wstępny testom narkotykowym. Ich wynik był pozytywny. To oznacza, że policjanci zabezpieczyli susz wykazujący cechy  charakterystyczne dla marihuany - informuje Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji.
 

Mężczyzna trafił do Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód, gdzie usłyszał zarzuty posiadania przyrządów do wytwarzania środków  odurzających, wytwarzanie  oraz  ich  posiadanie w  znacznej ilości. Prokurator zdecydował również o policyjnym dozorze dla niego. W ramach niego podejrzany będzie musiał trzy razy w tygodniu zgłaszać się do Komisariatu  Policji Toruń  Rubinkowo. Grozi mu do 10 lat więzienia.

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

8888

0 0

Susz roślinny kororu zielonego w woreczku strunowym skund jo to znum 14:56, 16.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone