Zamknij
REKLAMA

Zderzenie w centrum Torunia! Pas zablokowany, są korki [ZDJĘCIA]

07:43, 29.03.2018 | MT
REKLAMA
Skomentuj
Zderzenie w centrum Torunia. Fot. nadesłane

Dziś ok. godz. 7.20 na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i Wałów gen. Sikorskiego zderzył się autobus MZK z osobowym volkswagenem. Ruch w tej części miasta jest utrudniony. 

O kolizji poinformował naszą redakcję czytelnik. Prawdopodobnie volkswagen jadący od strony Wałów gen. Sikorskiego wymusił pierwszeństwo na kierowcy autobusu linii nr 36, który poruszał się al. Jana Pawła II w stronę pl. Niepodległości. 

Ruch w tej części miasta jest utrudniony. W wyniku zderzenia zablokowany jest lewy pas ruchu al. Jana Pawła II. Kierowcy jadący z lewobrzeża do centrum Torunia muszą liczyć się ze sporymi korkami.

Jak usłyszeliśmy w MZK, autobus nie jest w stanie kontynuować dalszej jazdy. Na drogę wyjechał zastępczy pojazd miejskiego przewoźnika. 

(MT)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

rekreacjarekreacja

7 2

Kierowcy? żałość bierze! telefon przy uchu! pieszy na pasach to wróg! Nie czytają znaków. W pon.ok.21,30 jakiś geniusz jadący od Kraszewskiego w stronę mostu na przejściu dla pieszych wyrwał z pasu między jezdniami, z ziemi dwa słupki ze znakami, przejechał przez wysepkę dla pieszych i wbił się czołowo, pod prąd w kierunku Wałów gen. Sikorskiego przy armatach. Gdyby na wysepce byli piesi, to masakra! Nie wiem jak on, ta łajza ( musiał pędzić ze 100) z tego wyszedł oraz kierowca ( rej. RMI pewnie Mielec) zahaczonego przez niego samochodu. To chyba coś z rekreacji na drodze- tak to określił Hołowczyc, przyłapany, gdy gnał 110 na terenie zabudowanym. Jechał z prędkością rekreacyjną. Idioci-mordercy za kółkiem tak mają. 10:09, 29.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone