Zamknij
REKLAMA

Pamiętają o wykluczonych. Na Wielkanoc dają im nadzieję

08:00, 11.03.2018 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum ddtorun.pl

Znany z "Idola" Szymon Borkowski, Kasia Gucajtis i Julia Seweryn - to tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią na koncercie charytatywnym zorganizowanym w ramach akcji "Podarujmy iskrę nadziei". Na koncert zaproszeni są wszyscy, którzy czują się wykluczeni społecznie.

Koncert odbędzie się 21 marca w Baju Pomorskim. Jego organizatorem jest znany toruński działacz społeczny Robert Olkowski. Już od siedmiu lat pomaga potrzebującym przed Wielkanocą.

- Chodzi nam o to, aby ludzie zagrożeni wykluczeniem społecznym poczuli, że ktoś o nich pamięta i by przeżyli coś niesamowitego  - wyjaśnia organizator. - Koncert „Podarujmy Iskrę Nadziei” został stworzony specjalnie dla nich: dla osób starszych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Podczas koncertu na scenie Teatru Baj Pomorski wystąpią m.in. Kasia Gucajtis, Julia Seweryn, Julian Głuchowski oraz znany z programu "Idol" Szymon Borkowski.

Na potrzebujących, którzy zdecydują się przyjść na koncert, na pewno będą czekać upominki. Organizatorzy imprezy robią, co mogą, aby w paczkach zalazło się jak najwięcej rzeczy. Możecie im pomóc!

- Z dobrego serca możecie dać symbolicznego „piątaka”. Akcja jest w całości charytatywna, dlatego bardzo ucieszymy się, jeśli pomożecie nam stworzyć te podarki. A jeśli nie macie ochoty wychodzić z domu, możecie dorzucić „cegiełkę” od siebie na konto w Banku Milenium o numerze: 63 1160 2202 0000 0002 3885 4119 - dodaje Olkowski.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.30.

(AA)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone