Zamknij
REKLAMA

Nakręć film i zgarnij dla swojej szkoły 4 tys. zł

09:30, 13.02.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
fot. Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

"Nakręć się na branżówkę" - to tytuł konkursu filmowego dla szkół branżowych i technicznych z Torunia. Zwycięska placówka zgarnie 4 tys. zł na swoją kampanię reklamową.

Konkurs filmowy "Nakręć się na branżówkę" to kolejna inicjatywa Centrum Wsparcia Biznesu promująca toruńskie szkoły branżowe i technicznego. Sami uczniowie będą mogli zaangażować się w przygotowanie krótkich nagrań wskazujących walory placówek.

"Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu public relations i promocja toruńskich szkół branżowych i technicznych. Filmy mogą być realizowane zespołowo, każda szkoła może przysłać tylko jedną pracę w formie krótkiego filmu (60 sekund) promującego placówkę. Zasady są proste, chodzi o to by jasno i przekonująco pokazać walory danej szkoły" - zachęca Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu         

Nagrodą dla zwycięskiej szkoły będzie kampania reklamowa placówki o wartości 4 tys. zł. W ramach promocji przewidziany jest: artykuł sponsorowany w prasie wraz ze zdjęciem, materiał sponsorowany na lokalnym portalu internetowym i profesjonalny film promocyjny emitowany w lokalnej telewizji. Zwycięska praca będzie wyświetlana również podczas wydarzeń związanych z promocją szkolnictwa, na stronie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu i w miejskich mediach społecznościowych.

Na co zwróci uwagę komisja podczas oceny nagrań? Przede wszystkim walory promocyjne szkolnictwa branżowego i danej szkoły, sposób przekazywania treści, związek z tematem, jakość i profesjonalizm na wszystkich płaszczyznach wykonania materiału: pomysłu, scenariusza, scenografii i reżyserii. 

Centrum Wsparcia Biznesu czeka na zgłoszenia do 12 marca. Można je przesyłać elektronicznie na adres: [email protected]. Wiadomość powinna zawierać formularz zgłoszeniowy, a także załącznik z plikiem wideo.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone