Zamknij
REKLAMA

Biorą się za przebudowę kolejnej ulicy na Wrzosach

17:00, 11.01.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Prace na ul. św. Antoniego potrwają do końca sierpnia, fot. depositphotos

Rozpoczyna się przebudowa kolejnej osiedlowej ulicy na Wrzosach. Już w najbliższy poniedziałek ruszą prace na ul. św. Antoniego. Jakie czekają nas utrudnienia podczas robót?

Św. Antoniego to jedna z głównych ulic rozprowadzających ruch w zachodniej części Wrzosów. Prace na odcinku między ul. Kruczą a Kozią rozpoczną się w najbliższy poniedziałek (15 stycznia).

Co się zmieni na ul. św. Antoniego? Powstanie tam nowa jezdnia z obustronnymi chodnikami i odwodnieniem. To pierwszy etap prac na tej osiedlowej ulicy. W ramach zadania zostanie przebudowane również oświetlenie.

- Warto dodać, że o kształcie ulicy zadecydowali jej mieszkańcy - zaznacza Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu. - Było to możliwe dzięki konsultacjom społecznym, które MZD przeprowadził w ubiegłym roku w ramach realizowanego od kilku lat programu „Zaprojektuj ulicę”.

Prace potrwają do końca sierpnia. Utrudnienia? Podczas robót cały odcinek od Koziej do Kruczej będzie wyłączony z ruchu. Przebudowa pochłonie 2,8 mln zł.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone