REKLAMA

Poniedziałkowa "Uwaga" odsłania kulisy bestialskiego mordu przy ul. Czarlińskiego. "Tego wieczoru siostra była strasznie nerwowa"

20:38, 08.01.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Screen/Uwaga TVN

W poniedziałkowej "Uwadze" został wyemitowany materiał na temat bestialskiego mordu, do którego doszło na początku grudnia w jednym z mieszkań przy ul. Czarlińskiego. 

Przypomnijmy, w jedną z grudniowych niedziel, ok. godz. 7, dyżurny toruńskich policjantów odebrał telefon od pracownika stacji benzynowej. Mężczyzna powołując się na informację od nieznajomego, przekazał, że w domu przy ul. Czarlińskiego doszło do pobicia. Gdy funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, znaleźli na strychu zwłoki 42-letniej kobiety.

[ZT]13204[/ZT]

Do wyjaśnienia sprawy zatrzymali dwóch 31-latków - Arkadiusza K. i Dawida P. - oraz 41-letnią Magdalenę K. Wszyscy byli notowani w policyjnych systemach. W poniedziałek mężczyźni usłyszeli od śledczych zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im nawet dożywocie. Tematem zajęła się "Uwaga". Materiał o bestialskim mordzie został wyemitowany w poniedziałek (8 stycznia) o 19:50. Więcej TUTAJ

- W Toruniu w jedną z grudniowych nocy 39-letnia Tatiana Wesołowska i jej kuzyn Dawid zostali zaatakowani przez współlokatorów. Kobieta została bestialsko zamordowana, a jej kuzyn po 10 godzinach zniewolenia cudem uwolnił się z więzów i uciekł oprawcom... Dlaczego doszło do tej tragedii? - czytamy w zapowiedzi na stronie internetowej programu. 

- Tego wieczoru siostra była strasznie nerwowa. Dużo pisała, ale nie chciała tak do końca powiedzieć z kim pisze. Wyszła przed 12:00 i wróciła do domu. Był ten Arek z tą swoją kobietą. Kilka dni wcześniej siostra przyjęła ich pod swój dach. Jak wiedzieli, że policja ma przyjechać, to uciekli. Gdy odjechali, wracali. Znowu się zaczęło, znowu awantura, znowu policja, a oni znowu uciekają. Wrócili do domu o 7:00 rano. Siostra z kuzynem jeszcze spali. Wzięli i przygotowali sobie sznurek, wzięli siekierę, wzięli nóż, usiedli koło siostry koło łóżka i czekali aż wstanie - mówi w zajawce materiału siostra zamordowanej. 

Cały odcinek będzie można obejrzeć we wtorek TUTAJ

(MM)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018