Zamknij
REKLAMA

Tylko kosztowna operacja może uratować mu rękę. Pomóż!

12:30, 06.12.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Tylko tydzień pozostał na zebranie 11 tys. euro, które Karol Głowiński musi zapłacić za kosztowną operację lewej ręki w Paryżu. Możesz mu pomóc! Liczy się każda złotówka.

7 sierpnia życie Karola Głowińskiego 25-latka z Krobi pod Toruniem całkowicie się zmieniło. Jego motocykl wylądował pod kołami samochodu, a on w stanie krytycznym trafił do szpitala.

[ZT]11453[/ZT]

Po wypadku przy Ligii Polskiej przez dwa tygodnie walczył o życie. Udało mu się przeżyć, ale niestety lewa ręka pozostała niewładna.

- Od tamtej pory jestem ciągle rehabilitowany, nie mogę pracować, ani normalnie funkcjonować. Gdyby nie pomoc rodziców i siostry, to na pewno bym sobie nie poradził - przyznaje w rozmowie z DDTorun Karol.

Szansą na powrót 25-latka do zdrowia jest operacja w jednej z paryskich klinik. Niestety za operację Karol musi zapłacić z własnej kieszeni i to aż 11 tys. euro. To przerasta możliwości finansowe mężczyzny. Pozostało tylko kilka dni, żeby zgromadzić potrzebną kwotę.

- Operacja to moja jedyna szansa. Nerwy zostały uszkodzone, lekarze spróbują je zrekonstruować - dodaje Karol.

Na uzbieranie niezbędnej kwoty zostało tylko kilka dni! Zbiórkę prowadzi Fundacja Splotu Ramiennego "Otwarte Ramiona". Wpłacać można na konto: 90 8009 0007 0017 3342 2001 0001. W tytule przelewu należy wpisać: "Głowiński Karol - operacja". Więcej informacji znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018