Zamknij
REKLAMA

Uwaga kierowcy! Omijajcie Plac Hoffmana

17:41, 03.12.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
fot. depositphotos

Przed kilkunastoma minutami przy placu Hoffmana zderzyły się dwa samochody.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na placu Hoffmana. Przed kilkunastoma minutami zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden wylądował na torach tramwajowych.

- Osobowy opel jechał w kierunku Bydgoszczy wewnętrznym pasem i kiedy chciał zmienić pas uderzył w citroena. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, była wystraszona – informuje Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Samochody zajmują jeden pas jezdni, drugi jest przejezdny. Sprawca wypadku otrzymał mandat w wysokości 300 złotych i 6 punktów karnych.

(.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

hanshans

8 4

nagminne zjeżdżanie z ronda wewnętrznym pasem w Broniewskiego. Tam kierowcy tracą głowę.
nie patrzą, że na zewnętrznym pasie może jechać auto nawet przez całe rondo. 19:11, 03.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone