REKLAMA

87-latka potrącona na ul. Mickiewicza zmarła w szpitalu

09:30, 11.10.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci szukają świadków czwartkowego potrącenia na ul. Mickiewicza, fot. depositphotos

87-latka, która została potrącona w miniony czwartek na ul. Mickiewicza przez kierowcę forda transita, zmarła w niedzielę w szpitalu. Policja szuka świadków tego tragicznego wypadku.

Przypomnijmy: do wypadku doszło w miniony czwartek ok. godz. 11.30 na ul. Mickiewicza. 31-letni kierowca forda transita po zamknięciu przedziału ładunkowego wsiadł do pojazdu i zaczął cofać po parkingu w stronę ul. Słowackiego.

W trakcie tego manewru potrącił przechodzącą parkingiem pieszą. 87-letnia kobieta doznała obrażeń, które wymagały przewiezienia jej do szpitala.

- We wtorek dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o tym, że w szpitalu zmarła 87-letnia kobieta, która trafiła tam po wypadku drogowym - informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą toruńscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze proszą świadków tego zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji przy ul. Grudziądzkiej 17: tel. 56 64 12 607 lub 112 i 997.

(WG)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018