REKLAMA

Tragiczny wypadek w Papowie. Nie żyje 50-latek

14:00, 09.10.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Do potrącenia doszło ok. godz. 6.30. 50-letni rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala, fot. depositphotos, zdjęcie ilustracyjne

Kolejny wypadek z udziałem rowerzysty. Dziś ok. godz. 6.30 w Papowie Toruńskim kierowca audi potrącił 50-letniego rowerzystę. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do tego tragicznego wypadku doszło dziś ok. godz. 6.30 w Papowie Toruńskim (gmina Łysomice) w okolicach ul. Warszawskiej i Ogrodowej. Jakie są wstępne ustalenia policjantów z toruńskiej drogówki?

- Kierujący rowerem 50-latek przejeżdżając w poprzek ul. Warszawskiej z zatoki autobusowej w kierunku ul. Ogrodowej, zderzył się z osobowym audi jadącym w kierunku Łysomic - relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. - Autem kierował 45-latek. Rowerzysta trafił do szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierowca audi był trzeźwy. Sprawę wyjaśniają funkcjonariusze z toruńskiej komendy pod nadzorem prokuratury. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu: ul. Grudziądzka 17, tel. 56 64 12 607 lub 112 i 997.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017