Zamknij
REKLAMA

13 przyniesie szczęście? Toruń za pół ceny idzie na rekord!

18:00, 12.09.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Czy 13. edycja Torunia za pół ceny odniesie sukces? fot. depositphotos

13 października torunianie po raz 13. będą mogli wziąć udział w akcji Toruń za pół ceny. Przygotowanie do jesiennej odsłony popularnej kampanii ruszyły pełną parą. Do akcji został jeszcze ponad miesiąc, ale organizatorzy już mogą mówić o kolejnym sukcesie akcji.

Toruń za pół ceny zadebiutował w 2010 r. i od razu okazał się promocyjnym strzałem w dziesiątkę. Początkowo rabatowe święto odbywało się raz w roku (w ostatni weekend września), od kilku lat jednak akcja, której organizatorem jest urząd miasta Torunia, ma swoje dwie odsłony: wiosenną i jesienną.

W tym roku jesienny TZPC odbywa się nieco później - rabaty wystartują 13 października. Będzie on jeszcze bardziej multimedialny.

- W tej edycji znów mocno stawiamy na Facebooka i promocję w social media.  Ciekawostką będą na pewno wejścia live na naszym fanpage Toruń za pół ceny w czasie trwania akcji. W punkcie informacyjnym zlokalizowanym w Ośrodku Informacji Turystycznej przy Rynku Staromiejskim będziemy rozmawiać z gośćmi z całej Polski o tym, co podoba im się w akcji oraz co możemy w niej jeszcze poprawić. Cały czas uważnie wsłuchujemy się w głosy korzystających z akcji - mówi Ewa Banaszczuk-Kisiel, dyrektor wydziału promocji urzędu miasta, który organizuje akcję.

Do startu 13. edycji został jeszcze miesiąc. Kilka dni temu zakończono zapisy. Organizatorzy potwierdzają, że zainteresowanie akcją jest ogromne!

- Na uczestników jesiennej edycji czeka sporo nowości - zapowiada Monika Dejnecka, koordynatorka zgłoszeń do akcji. - Pozytywnym zaskoczeniem będzie zgłoszenie od Centrum Handlowego Bumar, które jeszcze nigdy nie brało udział w akcji. Na pewno w tej edycji możemy spodziewać się ofert, których jeszcze w Toruniu za pół ceny nie było.

Po raz pierwszy w akcji taniej będzie można kupić także... bilety komunikacji miejskiej! Aby skorzystać z 50-procentowej zniżki na przejazdy MZK, trzeba używać aplikacji Skycash.

Przypomnijmy, że poprzednia edycja rabatowego święta przyciągnęła 200 przedsiębiorców z Torunia i okolic.

Jak można zgłosić chęć obniżenia cen w październikowy weekend? Odpowiedź znajdziecie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

MaciasMacias

2 0

Ciekawe, czy jak w poprzednich latach bedzie dzialalo to w ten sposob, ze za pol ceny dostaje sie pol porcji :D 07:24, 13.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018