REKLAMA

Znów popłyną Drwęcą na byle czym. Start o 13

18:00, 11.08.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
A tak prezentuje się czołg skonstruowany przez dzieci ze świetlicy przy ul. Olsztyńskiej, który zobaczymy w sobotę na Drwęcy, fot. Rafał Kmieć

Koniecznie zarezerwujcie sobie czas w sobotę o godz. 13. Wówczas wystartuje na Drwęcy w Kaszczorku kolejna edycja spływu na byle czym. Zgłoszonych jest aż 14 oryginalnych pojazdów.

Spływ na byle czym to inicjatywa mieszkańców Kaszczorka. W największym skrócie chodzi o to, aby przyciągnąć nad Drwęcę nie tylko mieszkańców tego osiedla, ale także innych dzielnic i osoby spoza Torunia. Idea jest prosta: każdy może zbudować własny pojazd i wystartować w spływie. Bardziej od końcowego wyniku liczy się dobra zabawa. A tej w sobotę w Kaszczorku nie zabraknie.

Zabawa rozpocznie się o godz. 13 przy ul. Zakole w Kaszczorku - w pobliżu punktu postojowego dla kajakarzy "Białe Góry". Do zabawy zgłosiło się już 14 ekip z bardzo oryginalnymi pojazdami, które popłyną w kierunku punktu postojowego "Wygoda".

"Jeśli tym razem nie jesteś gotowy na wodne atrakcje - zapraszamy na piknik, plażing i dobrą zabawę" - piszą organizatorzy. "Po spływie odbędzie się rozdanie nagród publiczności dla najciekawszych jednostek pływających. W trakcie imprezy zapraszamy na ciepły posiłek dla 100 pierwszych uczestników".

W programie także atrakcje dla dzieci m.in. animacje prowadzone przez Stowarzyszenie Wędka. Więcej informacji na Facebooku.

(WG)
REKLAMA

Komentarze (1)

niezatapialnyniezatapialny

0 0

Pływak nad pływakami! Na czym popłynie jutro kazio zawal? Może nawet sam na sobie, bo to jeden z najlepszych pływaków w Toruniu. Ponad 28 lat pływał i pływał, niezatapialny Każmierz! Szczególnie mętna woda mu służyła. 21:46, 11.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018