REKLAMA

Tak wygląda pętla autobusowa. „Aż strach usiąść na tej ławce”

09:00, 18.05.2017 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Jeden z Czytelników podesłał nam zdjęcie ilustrujące aktualny stan pętli autobusowej przy ul. Glinieckiej na Rudaku. Szczególną uwagę zwraca na śmieci nie mieszczące się w pojemniku. 

O problemie poinformował nas jeden z Czytelników, który zrobił sobie ostatnio małą wycieczkę po Rudaku

- Aż strach usiąść na tej ławeczce. Ktoś sobie urządził małe składowisko śmieci. Czy ktoś się nie może tym zainteresować? -  pyta z niedowierzaniem pan Michał? 

Fakt faktem, że nie wygląda to estetycznie i przydałaby się szybka interwencja odpowiednich służb miejskich. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do wydziału gospodarki komunalnej

- W związku ze zgłoszeniem związanym z nieporządkiem na przystanku autobusowym przy ul. Glinieckiej informuję, że utrzymanie czystości na przystankach pozostaje w kompetencjach Miejskiego Zarządu Dróg, dokąd przekazano korespondencję z prośbą o interwencję. Sprawa zostanie załatwiona niezwłocznie - wyjaśnia Łukasz Naskręt z wydziału gospodarki komunalnej.

Dodajmy, że przy ul. Glinieckiej zatrzymują się autobusy linii nr 13.

[ALERT]1495013644927[/ALERT]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

AniołekAniołek

6 1

Tego burdelu jaki widzimy na zdjęciu kosmici nie zrobili. Wstyd dla mieszkańców Rudaku,to wasza robota.

Na tym portalu widzimy zdjęcia zrobione panoramie miasta wieczorną porą, a potem takie mamy okazy jak ten przystanek,ale to nie koniec. Podobnych miejsc zawalonych śmieciami plus psie kupy to może nie plaga ale na pewno problem nasz wszystkich i powód do wstydu niż do dumy.
Ludzie śmieci do kosza, a po psie należy posprzątać za co z góry serdecznie dziękuje 09:34, 18.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

malenczukmalenczuk

2 0

wszystko ok, też jestem przeciwnikiem zaśmiecania, ale weź pod uwagę, że tam jest śmietnik tylko przepełniony - pewno dawno śmieci z niego nie były wywożone...to ludzie zaczęli kłaść obok śmietnika - w tym przypadku nie ma co się im dziwić 09:45, 18.05.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AniołekAniołek

1 1

przy swoich domach też nie mają śmietników, chcesz powiedzieć ,że te worki w tym miejscu to jedyne miejsce gdzie mieszkańcy wyrzucają śmieci??????? no błagam......ja to widzę tak, mam śmieci do wyrzucenia, jadę autobusem to zabiorę i na przystanku do śmietnika wrzucę, wyobraź sobie,że to nie oto chodzi,to błąd.
Zgadzam się,że kosz, po ilości jakie widzimy na zdjęciu dawno nie był opróżniany i kolejne pytanie do ważnych smerfów DLACZEGO??? i z jaką częstotliwością ma być czyszczony kosz na śmieci na przystanku. Czy to leży w gestii MZK czy MPO???
nie zmienia to faktu,że powodów do dumy nie ma nikt. 10:50, 18.05.2017


nananana

0 0

oszczędności miejskie nie znając granic. Wszędzie tam gdzie miasto ma obowiązek sprzątać nie wywiązuje się na czas i syf się robi przystanki, administracja budynków miejskiej komunalnych itp. Wg pań z urzędu wszystko jest ok jest sprzątane wg harmonogramu ale nikt tego nie kontroluje albo sprzątanie jest raz na miesiąc. Za to pod Urzędem Miasta jest wylizane codziennie !!!! 19:28, 19.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017